Edward Miszczak prowadził ramówkę TVN. Naszą uwagę przyciągnęła jego dłoń. A raczej biżuteria. To obrączka?

Edward Miszczak pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Na dłoni dyrektora programowego można było ujrzeć biżuterię. Czy to obrączka?

Za nami prezentacja jesiennej ramówki TVN, która tym razem była bardzo nietypowa. Przede wszystkim odbyła się w wersji online, a na ściance nie pozował tłum zaproszonych gwiazd. Goście, owszem, pojawili się, ale występowali pojedynczo u boku Edwarda Miszczaka, który przeprowadzał z nimi krótkie wywiady. Naszą uwagę zwróciło jednak co innego.

Zobacz: Anna Cieślak reaguje na słowa fanów na temat jej związku z Edwardem Miszczakiem. Dodała też wymowny wpis

Edward Miszczak nosi obrączkę?

W trakcie prezentacji jesiennej ramówki TVN na prawej dłoni Edwarda Miszczaka można było zauważyć obrączkę. Prawdopodobnie nie jest to jego ślubna obrączka z małżeństwa z Małgorzatą Miszczak, która zmarła w 2019 roku, ponieważ obecnie obrączkę przekłada się na lewą rękę w trakcie żałoby. Do tego w styczniu tego roku dyrektor programowy TVN nie nosił tej ozdoby na swojej dłoni.

Na myśl od razu nasuwa się więc sekretny ślub Edwarda Miszczaka z Anną Cieślak. O tym, że para rzekomo planuje ślubną uroczystość, informowało już "Twoje Imperium" na początku sierpnia.

Wygląda na to, że nie jest to przelotny romans, lecz związek, który finał może znaleźć na ślubnym kobiercu. Nasz informator z TVN utrzymuje, że nie jest wykluczone, że ta ceremonia odbędzie się w niedalekiej przyszłości, bowiem para jest zaawansowana w ustaleniach, jak będzie wyglądać ich ślub i kogo na niego zaproszą. Zwłaszcza osoba jednego ze świadków wydaje się być przesądzona - informowało w "Twoim Imperium".

Co więcej, podobno Edward Miszczak i Anna Cieślak mieli już poprosić Agnieszkę Woźniak-Starak, by została świadkową na ich ślubie.

Więcej: Edward Miszczak i Anna Cieślak niedługo wezmą ślub? "Twoje Imperium" wie, kto będzie ich świadkiem

Z naszego śledztwa jednak wynika, że Edward Miszczak nosił obrączkę już w marcu tego roku, co można było zobaczyć na zdjęciach. Ciekawy jest jednak fakt, że dopiero miesiąc później wyszło na jaw, że spotyka się z Anną Cieślak

Edward MiszczakEdward Miszczak East News

Czyżby więc para spotykała się ze sobą znacznie dłużej i była nawet po ślubie, a dowód tego Edward Miszczak nosi już na swojej dłoni? Trudno powiedzieć. Nie da jednak ukryć, że obrączka wygląda nieco nietypowo, ma wypustki i przypomina różaniec. Być może za jakiś czas dowiemy się, co oznacza ozdoba na jego palcu.