Agata i Piotr Rubikowie imprezowali bez dzieci. "Litry wypitego wina, zarwane noce". Żona muzyka doszła do ważnych wniosków

Agata i Piotr Rubikowie kilka ostatnich dni spędzili bez dzieci. Wykorzystali ten czas na imprezowanie z przyjaciółmi.

Agata i Piotr Rubikowie chętnie relacjonują swoją codzienność na Instagramie. Dzięki temu wiemy, że ostatnich kilka dni spędzili bez córek. Wykorzystali ten czas na imprezowanie z przyjaciółmi. Okazuje się jednak, że w pewnym momencie Agata Rubik miała już... dość!

Zobacz: Piotr Rubik spędza rodzinne wakacje w luksusowym hotelu, w którym gościła królowa Elżbieta II. Ceny za noc są kosmiczne

Zobacz wideo Piotr i Agata Rubikowie o udziale w programie "Ameryka Express"

Agata i Piotr Rubikowali imprezowali bez dzieci

Para właśnie zrealizowała marzenie, które prawdopodobnie ma wielu rodziców. Mieli krótki "urlop" od dzieci, który poświęcili na zabawę w towarzystwie przyjaciół. Szybko jednak wyszło na jaw, że taki tryb życia dał się we znaki Agacie Rubik.

Kilka dni bez dzieci, litry wypitego wina, kolacje z przyjaciółmi, zarwane imprezami noce, jednym słowem dobrze, że już wracają, bo nie wiem, czy bym długo jeszcze tak wytrzymała! - napisała żona muzyka.

Polecamy też: Córka Rubików skończyła 11 lat. Rodzice przygotowali wiele atrakcji. Będzie też niespodzianka [TYLKO U NAS]

Taki nietypowy dla pary sposób spędzania czasu miał jednak swoje plusy. Agata Rubik utwierdziła się mianowicie w ważnym przekonaniu.

Przynajmniej utwierdziłam się w przekonaniu, że Piotr Rubik to najfajniejszy facet na świecie - dodała.
 

Agata i Piotr Rubikowie są ze sobą już od lat. Ślub wzięli 21 czerwca 2008 roku. Dobrze wiedzieć więc, że w show-biznesie można odnaleźć miłość i nawet po latach związku wciąż dobrze bawić się w swoim towarzystwie.

Przeczytaj też: Agata i Piotr Rubikowie świętują 12 lat małżeństwa. Pokazali zdjęcia ze ślubu. "Kiedy mąż ma lepszą fryzurę niż Ty"