Ewelina z "Warsaw Shore" zoperowała nie tylko biust, ale i pośladki? Jej komentarz nie pozostawia złudzeń

Z wypowiedzi fanów wynika, że Ewelona podczas jednej z transmisji na żywo zdradziła, że poza powiększeniem piersi i podniesieniem pośladków, zdecydowała się także na liposukcję.

Ewelina Kubiak zyskała popularność dzięki udziałowi w show MTV "Warsaw Shore". Choć do domu ekipowiczów weszła jako nieśmiała dziewczyna z kompleksami, szybko się z nich wyleczyła. Na przestrzeni lat i kolejnych sezonów programu Ewelina zmieniła się nie do poznania: schudła, powiększyła usta i przedłużyła włosy. I choć już w tej wersji prezentowała się świetnie, ona wciąż widziała w sobie niedoskonałości, których pozbyła się na stole operacyjnym.

Zobacz wideo Czy Mała Ania jest zmęczona "Warsaw Shore"?

Ewelina z "Warsaw Shore" i operacje plastyczne

Na początku sierpnia Ewelona zniknęła z sieci. Dotychczas była nad wyraz aktywną użytkowniczką Instagrama, stąd też podwójne zdziwienie obserwatorów, kiedy zorientowali się, że ich idolka od tygodni nie daje znaku życia.

Wszystko wyjaśniło się kilka dni temu, kiedy Ewelina opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym zaprezentowała efekty operacji plastycznej, której się poddała. Weteranka "Warsaw Shore" powiększyła sobie biust i jak zdradziła w jednym z komentarzy na Instagramie, ból bardzo jej doskwierał:

Nie będę ściemniać. Ból był najgorszy przez pierwsze 4 dni. Płakałam i zadawałam sobie pytanie, po co mi to było. Dziś czuję, że gdybym stanęła raz jeszcze przed tym wyborem, dałabym pokroić się jeszcze raz - napisała Kubiak.

Jedna z obserwatorek Eweliny zadała jej pytanie, dlaczego zamiast modelować pośladki ćwiczeniami, wybrała operację. Celebrytka odpisała krótko:

Bo mogę - czytamy.

Fani zaczęli dopytywać pod postami o dodatkowe szczegóły informacji udzielonych na relacji live, podczas któej Ewelona opowiedziała o odbytych zabiegach. Poza powiększeniem piersi i podniesieniem pośladków, Ewelona miała poddać się jeszcze liposukcji, czyli zabiegowi odsysania tłuszczu.

Zobaczcie, jak Ewelina wygląda po zabiegach. Zmiana na plus?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.