Anna Lewandowska była u fryzjera i pochwaliła się efektem. Klara również załapała się na metamorfozę. Co za uczesanie!

Anna Lewandowska wrzuciła na Instagram efekt metamorfozy u fryzjera. Przy okazji Klarcia też zmieniła uczesanie.

Anna Lewandowska wybrała się wraz z córkami do fryzjera. Trenerka szykuje się do nowego projektu i postanowiła odświeżyć swoją fryzurę. Przy okazji Klarcia również załapała się na metamorfozę, co pokazała dumna mama na Instagramie. 

Zobacz: Tomasz Kammel opublikował stare zdjęcie Anny Lewandowskiej. Przypominamy, jak się zmieniała najsłynniejsza WAG

Anna Lewandowska pochwaliła się fryzurą

Trenerka pojawiła się w Warszawie, gdzie odwiedziła swój ulubiony salon fryzjerski. Annie Lewandowskiej towarzyszył również córki - Klara i Laura, czym trenerka pochwaliła się na swoim profilu na InstaStories.

Życie mamy. Nowy projekt nadchodzi - napisała trenerka.

Przeczytaj też: Rozemocjonowana Anna Lewandowska nie mogła spać przez zwycięstwo Roberta. Przy okazji odniosła się do plotek o niani

Na zdjęciu widzimy, jak fryzjerki zajmują się włosami Anny, a w tle Klarcia z zainteresowaniem się w coś wpatruje, natomiast Laura grzecznie leży w wózku. Anna Lewandowska nie postawiła na spektakularną metamorfozę. Jej włosy po prostu zostały pofalowane, ale uwagę zwraca za to wciąż modne ombre, które przy takiej fryzurze prezentuje się najlepiej.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpby

My jednak patrzymy na uczesanie Klary. W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy! "Ciocia Marylka" - jak napisała Anna Lewandowska - wykonała Klarze piękny asymetryczny warkocz. Klara ma już coraz dłuższe włosy, więc bez problemu można z nimi eksperymentować.

Klara LewandowskaKlara Lewandowska Instagram/annalewandowskahpby

Przeczytaj też: Anna Lewandowska zaprezentowała się w odważnej stylizacji na planie "Top Model". Odsłoniła umięśniony brzuch. "Boska"