Gwiazda "Harry'ego Pottera" urodziła. Syn Hugh Hefnera pochwalił się pierwszymi zdjęciami. Znamy płeć i imię dziecka

Scarlett Byrne po raz pierwszy została mamą. Szczęśliwą nowinę ogłosił jej mąż na Instagramie. Nie obyło się bez fotek dziecka.

Seria filmów o przygodach Harry'ego Pottera odkryła wielu młodych i utalentowanych aktorów. Dzięki tej wielkiej produkcji doskonale znamy Daniela Radcliffe'a, Emmę Watson czy Ruperta Grinta. Niedawno pisaliśmy o tym, że filmowy Ron został po raz pierwszy ojcem. Jak się okazuje, kolejna gwiazda serii przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Mowa tutaj o Scarlett Byrne, którą mogliśmy oglądać w trzech ostatnich częściach Harry'ego Pottera.

ZOBACZ TEŻ: Daniel Radcliffe wpadł w alkoholizm po zakończeniu zdjęć do "Harry'ego Pottera". "Bardzo dużo piłem"

Gwiazda Harry'ego Pottera urodziła

Scarlett Byrne największą popularność zyskała dzięki roli Pansy Parkinson w trzech ostatnich częściach Harry'ego Pottera. Mimo wielkiego sukcesu tych produkcji, nie udało jej się zdobyć ról, które by przebiły jej występy w adaptacjach książek J.K. Rowling. Sama zainteresowana skupiła się na życiu rodzinnym. W 2015 roku zaręczyła się z amerykańskim biznesmenem Cooperem Heffnerem, który jest synem założyciela "Playboya" Hugh Hefnera. 

Niespełna kilkanaście tygodni od sformalizowana związku Scarlett ogłosiła na Instagramie, że jest w ciąży. Regularnie relacjonowała oczekiwanie na przyjście na świat dziecka w mediach społecznościowych, więc nic dziwnego w tym, że o szczęśliwej nowinie dowiedzieliśmy się również z Instagrama. Mąż gwiazdy zamieścił zdjęcie ze szpitala, na którym widzimy świeżo upieczoną mamę wraz z córką. Przy okazji zdradził, że nadali jej imię Betsy Rose.

O godzinie 17:23 po południu Scarlett i ja powitaliśmy na świecie naszą córkę Betsy Rose Hefner. Jesteśmy pełni wdzięczności, miłości i radości - pisał dumny tata pod postem.
 

Pod postem pojawiła się cała masa gratulacji, do których również się przyłączamy!