Marina wtula się w Liama. Zdjęcie podzieliło fanów. "Nawet nie wiesz, czy wokół Ciebie nie ma pedofilów"

Piosenkarka ostatnio wybrała się na wakacje z ukochanym oraz dwuletnim synem. Kilka dni temu głośno było o jej poście w stroju kąpielowym. Tym razem internauci zwrócili uwagę na zdjęcie syna zasypiającego w jej ramionach. Uwagę przykuł jeden istotny szczegół.

Marina Łuczenko-Szczęsna wypoczywa na greckiej wyspie Mykonos. Kilka dni temu artystka wstawiła na instagramowy profil post, który wywołał liczne kontrowersje. Fani stwierdzili, że jako matka i żona nie powinna publikować zdjęć nagich pośladków. Gwiazda jednak nie przejęła się krytyką i dzieliła się kolejnymi ujęciami z luksusowych wakacji.

Tym razem rozpętała kolejną burzę. Na profilu pokazała fotografię w objęciach Liama. Zaznaczyła, że chłopiec szybko rośnie, a ten obrazek to dowód na leniwe spędzanie wolnego czasu, podczas którego nie zabrakło chwili na wspólną drzemkę na plaży.

Jeszcze niedawno byliśmy jednością, a już taki duży chłopczyk. Na szczęście wciąż lubi się tulić do mamy i zasypiać w embrionalnej pozycji.

Większość komentujących stwierdziła, że zamieszczona fotografia jest urocza. Niejednokrotnie odnosili się także do własnych doświadczeń rodzicielskich:

Drzemka? Mój dwulatek niestety tego nie zna. Sen to największa kara!
Cudowny widok i bezcenne chwile! Dzieci tak szybko rosną.
Mój syn też tak zasypia, zresztą jak ja.
 

Uwagę niektórych obserwujących zwrócił jednak fakt, że chłopiec nie ma na sobie ubrań, a umieszczone fotografie mogą być zachętą dla pedofilów czyhających w pobliżu:

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ilu wokół nas jest pedofilów, a handel dziećmi ma się dobrze.
Idź na plażę z gołym tyłkiem, w czym masz problem? Tu nie widać, a mało jest takich mamusiek, co to z gołym tyłkiem dzieci po plaży puszcza? Skąd wiesz, kto siedzi obok Ciebie?
A wiesz, że obok na ręczniku może leżeć jakiś "zbok"?

Sama gwiazda nic jednak nie robi sobie z opinii fanów i ostatnich kontrowersji związanych z zamieszczanymi postami. Codziennie dzieli się z fanami licznymi pamiątkami z rodzinnego wypadu.

Powinna zastanowić się, co umieszcza w sieci?

Zobacz także: Marina odnosi się do krytyki związanej z jej odważnym zdjęciem w bikini. Nagrała specjalne wideo ze Szczęsnym

ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo Marina zapowiada, że Liam będzie tenisistą
Zobacz wideo Liam Szczęsny śpiewa znaną piosenkę.
Więcej o: