Justyna Żyła biega po łące w prześwitującej koszuli nocnej. Wygląda lepiej niż na okładce "Playboya"?

Justyna Żyła pochwaliła się na Instagramie odważnymi zdjęciami. Była żona Piotra Żyły zapozowała w prześwitującej koszuli nocnej.

Justyna Żyła rozpoczęła karierę od skandalu. O byłej żonie skoczka zrobiło się głośno, gdy jeszcze przed rozwodem z Piotrem Żyłą wyciągała na światło dzienne ich rodzinne brudy. Żyła twierdziła, że sportowiec ją zdradzał, zaniedbywał dzieci, a nawet jej groził. To właśnie wtedy celebrytka dostała propozycję rozbieranej sesji, na którą przystała i tak pojawiła się na okładce "Playboya". Okładka magazynu była głośno komentowana. Skrytykowała ją nawet Anna Mucha

ZOBACZ: Mucha skrytykowała rozbieraną sesję Żyły. "Zdjęcia są wyjątkowo niedobre". Słów pochwały nie szczędziła za to... sobie

Niedługo później Żyła otworzyła swój własny kanał kulinarny na YouTubie. Później zaczęła bywać na ściankach (nie zawsze były to udane wyjścia). Widzowie mogli ją też zobaczyć w programie, w którym miała godzić skłócone pary. Później był występ w "Tańcu z Gwiazdami". 

Teraz wydaje się, że Justyna Żyła powraca do korzeni. Na jej Instagramie znów coraz częściej pojawiają się posty, w których krytykuje byłego męża. Celebrytka zdecydowała się też na odważną sesję zdjęciową. 

Justyna Żyła w koszuli nocnej na łące

Justyna Żyła pochwaliła się na Instagramie fotografiami, na których pozuje w bieliźnieCzarną, prześwitująca koszulę nocną zestawiła z mocnym, wieczorowym makijażem. Była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" opatrzyła też fotografie wymownym cytatem, który pochodzi z powieści Nory Roberts "Błękitna zatoka".

Wiesz, co mnie frapuje w kobietach? (...) Nie samo to, że mają piersi, czego nie sposób przecenić, ale te wszystkie fajne rzeczy, w które je wkładają.
 

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy z komplementami.

Piękne zdjęcia. 
Jest moc. 
Petarda - pisali. 

Wygląda na to, że najnowsze rozbierane zdjęcia Żyły zostały lepiej przyjęte niż te z sesji z "Playboya". A wam, jak się podobają?

ZOBACZ: Justyna Żyła rozebrała się dla "Playboya"! "Niech zobaczy, co stracił". Mamy je zdjęcia zza kulis

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"
Więcej o: