Zenek Martyniuk rozpieszcza żonę i sprawił jej wyjątkowo drogi prezent. Wydał na niego około ćwierć miliona złotych

Zenek Martyniuk nie martwi się o finanse, dlatego z przyjemnością wydaje pieniądze. Ostatnio sprawił Danucie Martyniuk kosztowny prezent.

Danuta Martyniuk nie ma powodów do narzekania. Żyje jak królowa u boku Zenka Martyniuka. Chętnie wydaje pieniądze na luksusowe przedmioty i ubrania od największych domów mody. Król disco polo znów rozpieszcza ukochaną. Ostatnio sprawił jej wyjątkowo drogi prezent. 

ZOBACZ: Żona Zenona Martyniuka chwali się ekskluzywną garderobą. "Wybieram takie marki jak Chanel, Prada"

Zobacz wideo Zenek Martyniuk: Nie rozgraniczam gatunków muzycznych. Nagrywam piosenki, które wpadają w ucho

Zenek Martyniuk kupił żonie auto

Muzyk może sobie pozwolić na duże wydatki, ponieważ w mediach nadal krąży reklama z jego udziałem. Podobno Martyniuk miał za nią zgarnąć okrągły milion złotych. Dzięki temu zastrzykowi gotówki Zenek sprawił sobie nowe auto warte ponad pół miliona złotych 

Zenon Martyniuk sprawił sobie nowe auto. Ten model Mercedesa kosztuje ponad pół miliona złotych

Król disco polo nie zapomniał o swojej małżonce, przy wymianie floty samochodowej. Podarował jej eleganckiego mercedesa GLC 300 4matic. Wcześniej Danuta jeździła skromną Toyotą Yaris. Nowe cacko od męża jest warte około 250 tysięcy złotych. 

Jak donosi "Super Express", Zenek dość długo przekonywał Danutę do zmiany samochodu. Chciał, żeby była bezpieczna na drodze i posiadała większe auto. Żona króla diso polo ma prawo jazdy od zaledwie czterech lat i wolała poruszać się mniejszym pojazdem. Martyniukowa poczuła się pewniej za kierownicą i zgodziła się na propozycję męża. Teraz "wozi się" samochodem wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów, napęd na cztery koła, moc 258 KM i rozpędza się do 240 km/h. 

Jej pasażerem jest głównie jej syn Daniel, który za swoje wybryki stracił prawo do jazdy.