Sebastian Fabijański potwierdził, że Maffashion jest w ciąży? Jego ostatni wpis daje do myślenia

Od tygodni krążą plotki o tym, że Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, jest w ciąży. Na ostatniej instagramowej relacji Sebastian Fabijański wypowiedział się o dziecku.

Życie uczuciowe gwiazd jest od zawsze na celowniku. Jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce Julia Kuczyńska w ubiegłym roku związała się z Sebastianem Fabijańskim, zaraz po rozstaniu z członkiem ekipy Abstrachuje - Cezarym Jóźwikiem. Maffashion szybko zamieszkała z nowym partnerem. Od kilku miesięcy mówi się o tym, że blogerka i aktor spodziewają się dziecka. Żadna ze stron do tej pory oficjalnie nie potwierdziła tych doniesień, jednak pewna instagramowa relacja może dać do myślenia. 

ZOBACZ: Maffashion potwierdziła ciążę? Filmik i bezpośredni komentarz nie pozostawiają złudzeń

Zobacz wideo Maffashion spędza czas izolacji z Sebastianem Fabijańskim

Sebastian Fabijański o dziecku z Maffashion

Julia Kuczyńska świętowała w weekend premierę nowej linii swojej marki Eppram. Na jej instaramowej relacji nie zabrakło prezentacji kolekcji. Dodatkowo ekipa Maffashion i Lany Nguyen świętowała wypuszczenie nowych "wodnych" modeli.

Blogerka w ramach przerywnika zamieściła na InstaStory zestawienie zdjęć. Na obu fotografiach zarówno ona, jak i Sebastian Faijański robią zabawne miny. Na relacji oznaczyła partnera, który udostępnił sklejkę i dodał swój komentarz do zdjęć. 

Strach się bać o to dziecko - napisał aktor na instagramowej relacji.

Sebastian Fabijański i MaffashionSebastian Fabijański i Maffashion screen Instagram/sebastian.fabijanski.official

Czy w ten sposób aktor potwierdził, że on i blogerka spodziewają się dziecka? Trudno powiedzieć. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Sebastian chwali się znajomym, że wkrótce zostanie tatą i będzie miał syna

Pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje o ciąży Maffashion.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion pozuje w rajstopach z printem nawiązującym do teledysku Beyonce. Fani: Kiedy skończy się ten cyrk z zakrywaniem brzuszka?"

Zobacz wideo Maffashion wpadła w pułapkę photoshopa, a Patryk Vega pokazał plakat nowego filmu. Podsumowanie tygodnia