Barbara Kurdej-Szatan w bikini na łódce. Poród lada moment. "Jestem wielorybem"

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wykorzystali ostatnie chwile, aby móc się zrelaksować. Już wkrótce para powita na świecie drugie dziecko, a wolny czas postanowili spędzić na łódce.

Barbara Kurdej-Szatan długo starała się, żeby zajść drugą w ciążę. Na szczęście się udało i wkrótce ich córka Hania powita na świecie brata. Aktorka i jej mąż wykorzystują ostatnie wolne chwile przed narodzinami maluszka. Rafał Szatan zabrał ukochaną na wycieczkę, a Basia pochwaliła się zdjęciami z wyprawy. 

ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan przeczuwa, że urodzi wcześniej, jednak to nie największy problem. ''Jeszcze nie jesteśmy gotowi''

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan będzie miała drugie dziecko. Jeszcze niedawno Rafał Szatan tak unikał odpowiedzi na pytania o ciążę

Barbara Kurdej-Sztan i Rafał Szatan na łódce

Aktorka zamieściła na Instagramie kilka zdjęć ze wspólnego wypadu z mężem. Okazuje się, że Rafał zrobił Basi niespodziankę i zabrał ją na łódkę. W ten sposób para mogła spędzić ostatnie chwile razem przed narodzinami synka. Gwiazda zmieściła zdjęcie z łódki i podziękowała mężowi za niespodziankę. 

Ostatnie chwile relaksu. Dziękuję kochanie - napisała Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie.
 

W kolejnej publikacji z letniego wypadu Basia pokazała swój ciążowy brzuszek, który jest już spory. Widać, że poród odbędzie się lada dzień! Kurdej-Szatan opatrzyła zdjęcia zabawnym opisem i hasztagami. 

Uroki lata, no bosko jest! Mam nadzieję, że zaraz tu nie urodzę... #jestemwielorybem #copocząć #domekbrzdąca #zatomążprzystojny - napisała aktorka.
 

Pod postami nie zabrakło komentarzy. Głos zabrała Monika Mazur, która podobnie jak Basia, już wkrótce powita na świecie maluszka. 

Wyglądasz bosko! Wieloryb nr 2 was ściska - napisała aktorka.

Swój komentarz do zdjęcia Kurdej-Szatan w bikini zostawił także Michał Koterski. Celebryta musiał przybrać na wadze do najnowszego projektu i nawiązał do tego faktu w swoim wpisie. 

Cudowne te wasze zdjęcia. Trochę wam zazdroszczę tej waszej ciąży, sam zaszedłem, ale niestety nie urodzę - zażartował Misiek Koterski.

Fani żartowali i gratulowali końcówki ciąży.

Jaki to komfort, kiedy nie trzeba wciągać brzucha do zdjęcia! Cudnie.
Nie wieloryb, tylko piękna kobieta w pięknym stanie.
Bacha, pięknie wyglądasz! - czytamy w komentarzach.

Gratulujemy Basi i Rafałowi. Czekamy na szczęśliwe rozwiązanie!