Aleksandra Żebrowska pochwaliła się wspólnym zdjęciem synów. Felek pokazał bratu środkowy palec. "Witamy w rodzinie"

Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie zdjęcie dzieci. Na fotce widzimy, jak starszy syn opiekuje się dopiero co narodzonym bratem.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski na początku sierpnia przywitali na świecie trzecie dziecko. Dokładnie 5 sierpnia urodził się Feliks Żebrowski, czym dumni rodzice szybko pochwalili się w mediach społecznościowych. Od tamtej pory to właśnie nowy członek rodziny jest oczkiem w głowie celebrytów, czemu zresztą nie ma się co dziwić. Sama zainteresowana chętnie dzieli się prywatnymi fotkami z fanami. Tak było i tym razem, gdy opublikowała wspólne zdjęcie synów. To uroczy obrazek!

ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Żebrowska opowiedziała o utraconych ciążach. Pierwszy raz poroniła w wieku 24 lat. "To był dopiero początek"

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie synów

Aleksandra Żebrowska pierwszym zdjęciem z synem Feliksem pochwaliła się niedługo po jego urodzeniu. Na zamieszczonej wówczas fotce widzieliśmy żonę aktora leżącą jeszcze w szpitalnym łóżku. Była również fotorelacja z powrotu do domu, więc teraz przyszedł czas na fotkę noworodka z rodzeństwem. W najnowszym poście, który zamieściła Aleksandra Żebrowska, mały Feliks jest w objęciach starszego brata. Żona aktora dodała również zabawny opis.

Mamo, Felek mi pokazał środkowy palec - czytamy pod postem.

Nie zabrakło też hashtagów - witamy w rodzinie oraz nowy brat.

 

Fotka zrobiła niemałą furorę wśród obserwujących Żebrowską. Nie zabrakło wielu komplementów pod adresem synów.

Kocham waszą rodzinkę i poczucie humoru.
A to Felek. Jaki on złośliwy dla starszego brata, to strach pomyśleć, co będzie później. Zdjęcie cudne!
Takie zwyczajne, nadzwyczajne ujęcie - piszą pod zdjęciem. 

Uroczy widok?

ZOBACZ: Aleksandra Żebrowska podzieliła się zdjęciem z domu zaledwie kilka dni po porodzie. Jej mąż dodał za to nową fotkę z synem

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną
Więcej o: