Kuba Wojewódzki zapytany o Annę Muchę. "Jak mogłeś odpuścić sobie taką piękną kobietę?". Prezenter odpowiedział

Kuba Wojewódzki zmieścił zdjęcie w towarzystwie Anny Muchy i Andrzeja Grabowskiego. To zapowiedź nowego projektu, ale pod publikacją nie zabrakło komentarzy na temat związku prezentera i aktorki.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha poznali się w 2002 roku, gdy on zasiadał w jury programu "Idol", a ona rozpoczynała swoją karierę. Na początku wieku tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Wiele osób nadal pamięta ich medialną relację i często do tego powraca. Dziennikarz zamieścił zdjęcie w doborowym towarzystwie w ramach nowego projektu, a pod postem nie zabrakło intrygujących komentarzy. 

ZOBACZ: Wojewódzki promuje wybielanie zębów. Nie obyło się bez nawiązania do Muchy. "Ma wysoką tolerancję na przyjemności"

Zobacz wideo Anna Mucha znów odpowiada na atak fanki

Kuba Wojewódzki odpowiada na komentarz fana

Dziennikarz w ramach promocji projektu "Sztuka Łączenia" opublikował zdjęcie z Anną Muchą i Andrzejem Grabowskim. Zapowiedział, że jego odbiorcy poznają szczegóły, oglądając premierowy odcinek na YouTube. 

 

Pod postem nie zabrakło komentarzy, w których fani pisali, że tworzyli piękną parę, a Kuba powinien wrócić do Ani. Jedna z internautek zwróciła się do Wojewódzkiego, pisząc, że on i Mucha świetnie się razem prezentują. 

Nie wiem, Kuba, jak mogłeś odpuścić sobie taką piękną kobietę, jaką jest Ania. Spójrz jak pięknie razem wyglądacie - napisała obserwatorka.

Wojewódzki nie pozostał obojętny na tę wypowiedź i odpowiedział w zabawny sposób. 

Jej dzieci mnie nie polubiły - stwierdził Kuba Wojewódzki.

Anna Mucha doczekała się dwójki dzieci ze związku z Marcelem Sorą. Aktorka związała się z Jakubem Wonsem, a relacja przez rok była trzymana w tajemnicy. Kuba Wojewódzki nie omieszkał skomentować relacji byłej pranerki

Cóż, kto się czubi, ten się lubi!