Donald Tusk odsłonił klatę, a Kasia pochwaliła się nienaganną sylwetką w bikini. Tak wypoczywają nad morzem

Donald Tusk wybrał się na plażę w towarzystwie rodziny córki Kasi. Zrelaksowany polityk korzystał z pięknej pogody.

Donald Tusk korzysta z wakacyjnej pogody i nareszcie ma czas, żeby przebywać z najbliższymi. Były przewodniczący Rady Europejskiej na co dzień mieszka w Brukseli, ale zdecydował się wrócić na wakacje do kraju. Dzięki temu może spędzić czas z rodziną. Ostatnio wybrał się na plażę i został sfotografowany w towarzystwie najbliższych. 

ZOBACZ: Donald Tusk spędza czas z wnukami. Wspólnie analizują mapę geopolityczną. "Skóra ściągnięta z dziadka"

Donald Tusk na wakacjach

Polityk wybrał się nad morze w towarzystwie rodziny. Kasia i jej mąż Stanisław zabrali swoją córkę, aby spędzili razem czas na plaży. Niemal dwuletnia Liliana bawiła się z trzema starszymi kuzynami, z którymi Donald przybył na plażę. Zrelaksowany polityk rozmawiał z córką i jej mężem. Kasia świetnie wyglądała się w pomarańczowym bikini i podkreśliła wysportowaną sylwetkę. Tusk, ściągając koszulę, zaprezentował imponującą opaleniznę. Widać, że polityk dba o siebie i jest aktywny fizycznie. Jak na 63-latka wygląda świetnie!

Zdjęcia z pobytu nad morzem rodziny Tusków znajdziecie w naszej galerii!

Donald Tusk wielokrotnie podkreślał, że rodzina jest dla niego niezwykle ważna. Przez kilka tygodni z powodu panującego wirusa nie mógł spotkać się z najbliższymi i utrzymywał z nimi kontakt dzięki dostępowi do sieci. Na szczęście udało mu się wrócić do Polski w drugiej połowie czerwca. Po powrocie do rodzinnego Trójmiasta czekała na niego nie lada niespodzianka

ZOBACZ TEŻ: Rodzina Tusków po wyborach wybrała się na spacer. Córka Kasi ma już 1,5 roku i jest przesłodka! "Za Twoją przyszłość, Myszaczku"

Zobacz wideo Gdzie w kampanii są Tusk i Kaczyński. Komentuje były rzecznik Dudy