Partnerka Przemysława Salety pozuje nago na dachu kościoła. "Niepoprawna katoliczka"

Karolina Woźniak pochwaliła się kontrowersyjnym zdjęciem na Instagramie. Modelka zapozowała całkiem nago.

Przemysław Saleta ma na swoim koncie już dwa małżeństwa, jednak żadne z nich nie przetrwało próby czasu. Od ponad dwóch lat sportowiec spotyka się z o 22 lata młodszą modelką - Karoliną Woźniak. Para niezbyt często pojawia się razem na warszawskich salonach. Na próżno również szukać ich wielu wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Mimo to nowa partnerka pięściarza doskonale wie, jak zrobić wokół siebie szum. Tym razem również jej się udało, a to wszystko za sprawą odważnej fotki, którą opublikowała na Instagramie. 

ZOBACZ TEŻ: Partnerka Przemysława Salety miała wypadek. Karolina Woźniak ma ciało pokryte opatrunkami

Partnerka Przemysława Salety pozuje nago na dachu kościoła 

Karolina Woźniak jest modelką, dla której pokazywanie odsłoniętego ciała nie jest niczym nowym. Przypomnijmy, że ta ma na swoim koncie już kilka sesji zdjęciowych w magazynach dla mężczyzn m.in. "Playboy" i "CKM". Nic więc dziwnego, że podczas nowej sesji zdjęciowej też zaszalała i rozebrała się do naga. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Na fotce widzimy jak, Karolina Woźniak kompletnie nago siedzi na dachu kościoła.

Niepoprawna katoliczka. Planowo na tym fotogenicznym dachu miała odbyć się sesja futurystycznych sukienek, ale ze mój lęk wysokości nie pozwolił na przyodzianie żadnej z tych wymyślnych kreacji, pozostało usiąść na dachu kościoła... jak Pan Bóg stworzył - czytamy pod postem. 
 

Przesadziła? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Partnerka Przemysława Salety usunęła implanty, a teraz chwali się ciałem. Dogryzła tym, którzy robią sobie selfie na siłowni

Zobacz wideo "Przerwa na kawę" z Przemysławem Saletą
Więcej o: