Wojtek z "Warsaw Shore" ma nową dziewczynę. Pokazał ją na odważnym ujęciu. Zdradził też, jak się poznali [PLOTEK EXCLUSIVE]

Wojtek Gola zamieścił zdjęcie z ukochaną na Instagramie. Jego wybranka jest bardzo ładna. Co więcej, opowiedzial nam nieco więcej na temat swojego nowego związku.

Wojtek Gola zawdzięcza swoją popularność udziałowi w kontrowersyjnym programie "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Choć z pozoru wydawał się jednym ze spokojniejszych uczestników, umiał także pokazać, na co go stać. Po paru latach pożegnał się z uczestnikami i skupiła się na MMA, którym zajmował się już wcześniej. Obecnie jest właścicielem federacji FAME MMA, gdzie w oktagonie walczą ze sobą znane osoby. Oprócz tego Gola aktywnie prowadzi media społecznościowe, gdzie chętnie zdradza szczegóły życia prywatnego. Teraz przyszła kolej na jego nową partnerkę, z którą właśnie zamieściła wspólną fotografię. Trzeba przyznać, że to bardzo odważne zdjęcie.

ZOBACZ TAKŻE: Eliza Trybała z mężem na weselu. Celebrytka wiedziała, jak się ustawić do zdjęcia, by zachwycić nogami. "Sukienka petardziocha"

Wojtek Gola z "Warsaw Shore" pozuje z nową dziewczyną

Wybranką Wojtka jest Patrycja Izydorczyk, która na co dzień zajmuje się modelingiem. Kobieta pochodzi z Poznania, a obecnie razem z ukochanym odpoczywa na urlopie w Grecji. Z mediów społecznościowych Patrycji można stwierdzić, że interesuje się modą i podróżami. W rozmowie z Plotkiem Gola przyznał, że tą relację traktuje bardzo poważnie. Przy okazji zdradził, w jakich okolicznościach się poznali.

Poznaliśmy się na koncercie Kizo pod koniec października. Związek traktuje jak najbardziej poważnie, w szczególności, ze nie łatwo przychodzi mi okazywanie uczuć - zwierzył się celebryta.

Zdjęcie z wakacji ukazało się na Instagramie Wojtka, na którym widzimy, jak trzyma ukochaną na rękach. Patrycja jest w skąpym kostiumie kąpielowym i czule obejmuje partnera.

 

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się wiele miłych słów i komplementów.

Śliczna pani, śliczny pan!
Mega zdjęcie!
Piękna para - komentują fani.

Podobne zdjęcie pojawiło się także na profilu Patrycji. Widać, że zakochani są szczęśliwi i korzystają z każdej chwili urlopu.

 

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć zakochanej parze dużo szczęścia i miłości.

Zobacz wideo Wojtek z "Warsaw Shore" kiedyś vs dziś