Była Miss Polski jest w ciąży! Na Instagramie pokazała duży brzuch. Poród coraz bliżej

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot spodziewają się pierwszego dziecka. Na Instagramie pokazali ciążową sesję zdjęciową.

O związku Magdaleny Bieńkowskiej, byłej Miss Polski, i Łukasza Kubota, tenisisty, dowiedzieliśmy się dopiero w maju tego roku, gdy para ogłosiła swoje zaręczyny. Teraz czas na kolejną radosną nowinę: Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot niedługo zostaną rodzicami.

Zobacz wideo Łukasz Kubot w "Wilkowicz Sam na Sam": Mój partner deblowy mówi, żebym wpisał w Google "relax" i sprawdził, co to znaczy. Staram się wykorzystywać każdą minutę

Zobacz: Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot zaręczyli się! Tenisista oświadczył się Miss Polski w wyjątkowym dniu i miejscu

Magdalena Bieńkowska jest w ciąży

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot pochwalili się na Instagramie ciążową sesją zdjęciową, tym samym ogłaszając, że spodziewają się pierwszego dziecka. Zdjęcia zostały wykonane w pomieszczeniu i są bardzo zmysłowe. Patrząc na dużych rozmiarów brzuch Magdaleny Bieńkowskiej, można stwierdzić, że poród zbliża się wielkimi krokami. Nie da się ukryć, że para bardzo długo ukrywała informacje o ciąży.

 

Pod postem oczywiście nie zabrakło gratulacji od znajomych i fanów pary. My się oczywiście do nich przyłączamy.

Związek Magdaleny Bieńkowskiej i Łukasza Kubota

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot są mistrzami ukrywania szczegółów życia prywatnego w tajemnicy. Nie tylko ciążę udało im się ukryć, ale także związek. O tym, że są razem dowiedzieliśmy się w dniu 38. urodzin sportowca, kiedy to poprosił modelkę o rękę. Wtedy Magdalena Bieńkowska pochwaliła się tym faktem na Instagramie. Wcześniej Łukasz Kubot był zaręczony z Katarzyną Piter, ale ich drogi rozeszły się w 2014 roku. Magdalena Bieńkowska była natomiast wiązana z Antonim Królikowskim, z którym paparazzi przyłapali ją na spacerze. Modelka konsekwentnie zaprzeczała, aby cokolwiek łączyło ją z aktorem.