Jennifer Aniston i Brad Pitt będą razem pracować! To pierwszy raz od czasu ich rozwodu. Znamy szczegóły

Brad Pitt i Jennifer Aniston już wkrótce będą razem pracować. To będzie ich pierwsze zawodowe spotkanie od prawie 20 lat.

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli jedną z ulubionych par Hollywood. Poznali się na planie serialu "Przyjaciele" w 2001 roku i już wtedy pomiędzy tą dwójką mocno zaiskrzyło. Ich sielanka skończyła się w 2005 roku, gdy aktor na planie filmu "Pan i Pani Smith" wdał się w romans z Angeliną Jolie. Od tamtej pory Jennifer i Brad stali sobie wrodzy, jednak gdy ten ponownie stał się singlem, sprawy nieco się zmieniły. Już rok temu pojawiały się pierwsze plotki o ich powrocie do siebie, a wspólne zdjęcia z gali SAG Awards tylko podgrzewały te plotki. Niestety na plotkach się skończyło. Jednak mamy dobrą wiadomość dla fanów aktorów. Okazuje się, że już niedługo ponownie będzie można zobaczyć tę dwójkę razem, a to dzięki specjalnemu projektowi, przy którym będą pracować.

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Aniston wspomina małżeństwo z Bradem Pittem. Nie było kolorowo. "Wszystko, co ludzie widzieli, to czerwony dywan"

Jennifer Aniston i Brad Pitt będą razem pracować

Zarówno Jennifer, jak i Brad zgodzili się wziąć udział w projekcie "Virtual Table". To czytanie klasycznego filmu "Fast Times" z 1982 roku, które jest organizowane przez grającego tam aktora Seana Penna. Akcja ma na celu zebrać pieniądze na cele charytatywne. Oprócz pary aktorów mają wziąć udział również: Jimmy Kimmel, Morgan Freeman, Shia Labeoufa, Matthew McConaughey i Julia Roberts. Czytanie na żywo Fast Times at Ridgemont High będzie transmitowane na żywo na Facebooku i innych platformach społecznościowych w piątek wieczorem czasu amerykańskiego. Spotkanie się Jennifer Aniston i Brada Pitta przy jednym stole z pewnością będzie niemałą gratką dla ich fanów.

Zobacz wideo Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow połączyły siły w słusznym celu. Nagrały filmik nawiązujący do "Przyjaciół"
Więcej o: