Krzysztof Ibisz zapozował z synami. "Męska niedziela z adrenaliną". Maks to kopia mamy

Krzysztof Ibisz uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi. Prezenter postanowił w niedzielę wybrać się z synami na gokarty.

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów. Doceniany jest m.in. za swój profesjonalizm i niezwykły dystans do siebie. Ma dwóch synów: 21-letniego Maksymiliana z pierwszego małżeństwa z Anną Zejdler oraz 14-letniego Vincenta z małżeństwa z Anną Nowak. Mimo rozstania z obiema paniami prezenter robi wszystko, by spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu. Ostatnio razem z synami wybrał się na gokarty.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Nowak-Ibisz szczerze o ciepłej relacji z Krzysztofem Ibiszem. "Napisałam, że nasz dom jest także jego domem"

Krzysztof Ibisz pozuje z synami

Wspólna fotografia ukazała się na Instagramie prezentera. Krzysztof Ibisz razem z synami ścigali się na torze.

Męska niedziela z adrenaliną - podpisał zdjęcia Krzysztof.
 

Internauci od razu zauważyli, że synowie prezentera są bardzo podobni do swoich mam. Choć żaden z nich nie odziedziczył urody po tacie, trzeba przyznać, że wyglądają świetnie. Post skomentowała masa internautów i pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy.

Trzech przystojnych Panów. Tata z dwoma synami.
Dla młodych to norma widzę, ale za to radość starszego bezcenna.
Ale super ekipa - komentują fani.

Swoje zdanie wyraziła także Anna Nowak-Ibisz:

O wynik i czasy jestem dziwnie spokojna - napisała pod zdjęciem.
Zobacz wideo Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem

Krzysztof Ibisz nie tylko z synami ma bardzo dobry kontakt, ale także ze swoimi byłym żonami, szczególnie z drugą. Choć długo nie potrafili się porozumieć, to jednak w pewnym momencie uznali, że muszą popracować nad swoją relacją dla dobra syna. Prezenter często spędza czas z rodziną i unika prania publicznie brudów. Wielu celebrytów mogłoby wziąć z niego przykład.

Więcej o:
Copyright © Agora SA