"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian posprzeczali się o uroczystość w kościele. "Od dzieci to się odczep"

Anita i Adrian to jedna z par uczestniczących w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", która zdecydowała się na wspólne życie po zakończeniu show. Zakochani doczekali się już dwójki dzieci.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który połączył wielu singli. Niektórzy z nich tworzą teraz udane związki, czego potwierdzeniem jest małżeństwo Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka. Para doczekała się sporej liczby fanów, którzy bacznie obserwują poczynania swoich ulubieńców w sieci. 

Zobacz wideo

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest aktywna w  mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z obserwatorami swoim prywatnym życiem. Aktualnie na pierwszy plan wysuwa się macierzyństwo. Szczęśliwa mama non stop publikuje wpisy dotyczące wychowywania pociech i nie ogranicza się we wrzucaniu na swój profil uroczych fotografii maluchów. Przypomnijmy, że 7 lipca tego roku przyszło na świat drugie dziecko Anity i Adriana. Para doczekała się córki, a dziewczynka otrzymała imię Bianka

Anita i Adrian o ślubie "z prawdziwego zdarzenia"

Pod jednym z postów na Instagramie Anity pojawiło się bezpośrednie pytanie dotyczące ślubu kościelnego. Jak się okazuje, odpowiedziała nie tylko Anita, ale też Adrian. 

A kiedy ślub kościelny z prawdziwego zdarzenia? Myślicie o takim w ogóle? - zapytała jedna z obserwatorek.

Jako pierwsza zareagowała Anita, która zdradziła, że ślub został odłożony w czasie za sprawą pojawienia się dzieci.

Myśleliśmy, ale dzieci nam pokrzyżowały plany, obecnie przesunięte o parę lat - napisała w odpowiedzi gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Na te słowa zareagował Adrian, który podał zupełnie inną przyczynę unikania uroczystości i zaczął przekomarzać się z żoną. 

Od dzieci to się odczep, one nic nie pokrzyżowały. Najzwyczajniej w świecie nie wiemy, gdzie miałby się odbyć. Więc idąc dalej, ciężko zacząć przygotowania, które i tak trwają trochę - sprostował małżonek.

Jak widać, przyczyn nie brakuje. Jesteśmy jednak pewni, że prawdziwa miłość przezwycięży wszelkie problemy.