Paweł Małaszyński świętuje 18. rocznicę ślubu romantycznym zdjęciem. "Możemy wreszcie puścić wodze fantazji i zaszaleć"

Paweł Małaszyński z okazji 18. rocznicy ślubu zamieścił wspólne zdjęcie z żoną na Instagramie. Aktor przyznaje, że dopiero teraz ich związek osiągnął dojrzałość.

Paweł Małaszyński już od 25 lat jest związany z tą samą kobietą. Wybranką aktora jest Joanna Chitruszko. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Jeremiasza i córki o imieniu Lea. Sami zainteresowani są dość powściągliwi w relacjonowaniu swojego uczucia w mediach, toteż zainteresowanie internautów tym tematem wciąż rośnie. Tym razem aktor zdecydował się na nieco więcej prywaty w mediach społecznościowych, a to za sprawą 18. rocznicy ślubu. Zamieścił wspólne zdjęcie z żoną z wakacji, a także nieco podsumował ich wspólne życie. 

ZOBACZ TEŻ: Paweł Małaszyński na zdjęciu z synem. W wywiadzie z Olivierem Janiakiem mówi o trudach ojcostwa. "Wybacz, Synu"

Paweł Małaszyński świętuje 18. rocznicę ślubu

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko są parą już od 25 lat, jednak dopiero w 2002 roku zdecydowali się na ślub. Aktor w najnowszym poście przyznaje, że dopiero po tak długim stażu może stwierdzić, że jest w dojrzałym związku, w którym obydwoje mogą pozwolić sobie na więcej.

25 lat razem, a dopiero teraz nasz związek osiąga dojrzałość i pełnoletność. Dziś, 18 lat po zawarciu przymierza, możemy wreszcie puścić wodze fantazji i oficjalnie zaszaleć. I jak zawsze... dokądkolwiek zmierzamy, to wiem, że dojdziemy tam razem... - czytamy pod postem. 
 

W komentarzach pojawiło się wiele komplementów, a także słów gratulacji, do których Plotek oczywiście się przyłącza! A wy czego im życzycie? 

ZOBACZ: Paweł Małaszyński dba o swoją prywatność, ale teraz opublikował zdjęcie z rodziną dla wyższego celu. Syn to cała mama

Zobacz wideo Majdanowie świętują swoją rocznicę w Rzymie
Więcej o: