Blanka Lipińska i Baron planują dziecko? Muzyk nie ukrywa: W końcu mam osobę, z którą mogę o tym świadomie rozmawiać

Blanka Lipińska i Aleksander Baron są ze sobą już przeszło pół roku i zaczynają poważnie myśleć o swojej relacji. Baron ma pewność, że to właśnie z Blanką chce założyć rodzinę.

Związek Blanki Lipińskiej i Aleksandra Barona nie znika z mediów i ciągle pojawiają się coraz to nowe informacje na temat zakochanych. Niedawno para świętowała półrocznicę swojej romantycznej relacji, a chwilę wcześniej Blanka obchodziła "najlepsze urodziny w życiu". Od tej pory nie brakuje pytań dotyczących wejścia w kolejny etap związku.

Nic dziwnego, bo autorka erotyków podsyciła ciekawość fanów, mówiąc o serii niespodzianek. Jak przyznała Blanka, po "otrzymaniu" tej ostatniej popłakała się ze szczęścia. Obserwatorzy od razu zaczęli się dopytywać: chodziło o ciążę czy o zaręczyny?

Blanka i Baron myślą o ciąży?

Blanka nie mogła dłużej znieść pytań o wyjątkowy prezent urodzinowy i licznych gratulacji od fanów, więc w instagramowej relacji wyjaśniła, dlaczego nie chodziło o ciążę lub zaręczyny. Przypomnijmy, że przez dłuższy czas Blanka nie myślała o byciu matką. Mimo to wejście w kolejny etap nie jest wykluczone i zdaje się, że obie strony są na to gotowe, a szczególnie Baron.

W ostatniej rozmowie z serwisem Jastrząb Post Aleksander przyznał, że to właśnie z Blanką chciałby założyć rodzinę. 

Oczywiście, że z każdym dniem chłopak staje się w pewnym momencie mężczyzną i dojrzewa do tego, żeby iść w ślady chociażby swojego rodzica. Nie jesteśmy na etapie zakładania teraz kolejnych pokoleń, natomiast absolutnie z otwartym sercem i oczami patrzę w przyszłość, a w końcu mam osobę, z którą mogę o tym świadomie i odpowiedzialnie porozmawiać - powiedział członek grupy Afromental.

Muzyk wypowiedział także słowa, które mogą nie przypaść do gustu jego byłej partnerce, Julii Wieniawie.

Zobacz wideo Blanka Lipińska wpada na plan „The Voice” do Barona. Wiemy, co mu przywozi!
Nieważne, która miłość jest pierwsza. Ważne, która jest ostatnia - dodał.

Możemy się domyślać, że te słowa są odpowiedzią na liczne komentarze fanów, którzy chętniej widywaliby Alka u boku Julii.