Rodzice Brada Pitta nie widzieli wnuków od lat. Kontakty ma utrudniać im Angelina Jolie

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się już parę lat temu, jednak wciąż nie mogą dojść do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi. Podobno rodzice aktora nie mają kontaktu z wnukami.

Brad Pitt i Angelina Jolie tworzyli jedną z najgorętszych par Hollywood. Wspólnie wychowywali sześcioro dzieci - troje biologicznych: Shiloh, Knoxa i Vivienne oraz troje adoptowanych: Maddoxa, Pax i Zaharę. Informacja o rozwodzie aktorów wywołała wielkie poruszenie w mediach na całym świecie, a ich głośny rozwód z pewnością przejdzie do historii popkultury. Chociaż od batalii sądowe ''Brangeliny'' minęły już prawie cztery lata, to wciąż wychodzą na jaw kolejne fakty z ich prywatnego życia. Podobno rodzice gwiazdora od dłuższego czasu nie mają kontaktu ze swoimi wnukami.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Dzieci Brada Pitta i Angeliny Jolie nie mają kontaktu z dziadkami?

Niedawno rodzicielka Brada Pitta, Jane, obchodziła osiemdziesiąte urodziny. Z tej okazji najbliżsi wyprawili jej przyjęcie w wartym milion dolarów "domku" na plaży. Niestety, na uroczystość nie dotarły dzieci jej syna. Wszystko za sprawą Angeliny, która rzekomo utrudnia kontakty swoich pociech z rodzicami byłego męża. Sytuacja skomplikowała się w 2016 roku, gdy Jolie złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Osoba z bliskiego otoczenia aktorów przyznała, że kiedyś relacje dzieci i dziadków wyglądały zupełnie inaczej.

Gdy Brat i Angelina byli razem, zabierali dzieci do dziadków - przyznaje informator ''The Sun''.
Dzieciaki szalały na dworze. Pittowie mają ogromne podwórko, więc jest gdzie się bawić. Zimą dzieci jeździły na sankach, a latem rozpalały ogniska - dodaje osoba z bliskiego otoczenia Brada i Angeliny. 

Rodzice aktora są bardzo zżyci z wnukami i jeszcze kilka lat temu spędzali z nimi mnóstwo czasu. William Pitt oddał na przykład im hołd w bardzo niezwykły i nietypowy sposób. Nazwał ich imionami ulice na osiedlu, które rozwinął. Okazuje się jednak, że William i Jane nie widzieli wnuków od czasu rozprawy rozwodowej aktorów.

Bardzo współczuję Jane. Ona kocha swoje wnuki - dodała informator ''The Sun''.

Jak widać, byli małżonkowie wciąż nie doszli do porozumienia, jeśli chodzi o wychowanie dzieci. Czy rodzice Brada jeszcze zobaczą ukochane wnuki?