Chrissy Teigen i John Legend spodziewają się trzeciego dziecka! Modelka pokazała ciążowy brzuch

Chrissy Teigen i John Legend po raz trzeci zostaną rodzicami. Radosną nowiną podzielili się w teledysku do najnowszego klipu "Wild".

Chrissy Teigen i John Legend zaskoczyli wszystkich ostatnimi informacjami. Sławna hollywoodzka para spodziewa się trzeciego dziecka. Artysta postanowił radosną nowinę potwierdzić w swoim najnowszym teledysku, w którym wystąpił razem z małżonką.

Chrissy Teigen i John Legend spodziewają się trzeciego dziecka

John Legend do najnowszego klipu "Wild" zaangażował całą swoją rodzinę. Utwór jest o miłości, a podczas całego teledysku Chrissy i John nie odstępują siebie na krok. Wszystko wyszło na jaw w ostatniej ze scen, w której rodzina Legendów spaceruje brzegiem plaży. Nagle kamera została skierowana na brzuch Chrisy, który wyraźnie jest zaokrąglony. Jedno trzeba przyznać to niezwykle oryginalny sposób na ogłoszenie ciąży.

Cały teledysk możecie zobaczyć poniżej. Brzuch Chrissy widać dokładnie w 3 minucie i 32 sekundzie.

 

Chrissy Teigen od zawsze otwarcie mówiła, że pragnie mieć dużą rodzinę. W wywiadzie dla "US Weekly", który odbył się w 2018 roku powiedziała:

Pragnę rodzić dzieci, jedno po drugim.

Jednak na tym się nie skończyło. Zaledwie parę godzin po opublikowaniu klipu, Chrissy zamieściła InstaStroies, w którym przymierzała stroje. W pewnym momencie odwróciła się bokiem i pokazała cały ciążowy brzuch.

Zobacz wideo Chrissy Teigen pokazała ciążowy brzuszek

Chrissy TeigenChrissy Teigen Chrissy Teigen - Instagram

Teraz czekamy na ogłoszenie, jakiej płci jest maleństwo.

Warto przypomnieć, że Chrissy i John pobrali się w 2013 roku. Para ma już dwójkę dzieci: czteroletnią córkę Lunę i dwuletniego syna Milesa. Rodzina Legendów jest naprawdę szczęśliwa, co wyraźnie widać w najnowszym teledysku, w którym okazywali sobie masę czułości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.