Iwona Węgrowska jest w ciąży! Wokalistka zdradziła nam, który to miesiąc. "Marzyłam o tej ciąży" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Iwona Węgrowska podzieliła się bardzo radosną wiadomością! Wokalistka oczekuje kolejnego dziecka.

Iwona Węgrowska już od wielu lat utrzymuje się z powodzeniem w polskim show-biznesie. Gwiazda doskonale wie, jak i kiedy zaskoczyć media oraz swoich fanów. Tym razem jednak nikt nie spodziewał się wiadomości, którą podzieliła się z portalem Pudelek.pl. Już za kilka miesięcy na świecie pojawi się kolejne dziecko celebrytki!

Iwona Węgrowska jest w ciąży

38-letnia wokalistka w rozmowie z naszym serwisem potwierdziła, że jest w ciąży. Zdradziła także, który to już miesiąc. Okazuje się, że to dopiero początek błogosławionego stanu.

Drugi miesiąc. Marzyłam o tej ciąży bardzo - powiedziała szczęśliwa.

Jednak ostatnio ma nieco gorsze dni. Węgrowska stara się odpoczywać i jest dobrej myśli. Również mamy nadzieję, że wszystko potoczy się dobrze i maleństwo oraz mama będą zdrowi.

Trochę dziś gorzej się czuję, ale trzymajcie kciuki. Boli mnie brzuch, bo to wczesna ciąża, ale jestem dobrej myśli. Ale tak samo jest jak z Lilii. Jestem na podtrzymaniu - zdradziła.

Węgrowska podzieliła się również zdjęciem, na którym trzyma się za ciążowe krągłości. Wygląda pięknie i kwitnąco! Widać, że jest szczęśliwa i ciąża to spełnienie jej marzeń.

ZOBACZ TAKŻE: Iwona Węgrowska przez pandemię zrezygnowała ze swoich ulubionych czynności. "Modlę się, by minęła"

Iwona WęgrowskaIwona Węgrowska Plotek Exclusive

Iwona WęgrowskaIwona Węgrowska Plotek Exclusive

Trzymamy kciuki za Iwonę! Mamy nadzieję, że bóle niedługo ustąpią. Przypomnijmy, że wokalistka jest mamą córki Lilii, która niedawno skończyła pięć lat.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Iwona Węgrowska udzieliła porady seksualnej: Powinniśmy to robić codziennie. A nawet kilka razy dziennie!