Zenek zaprzecza, że planuje duet z Górniak. Co na to Edyta? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Duet Edyty Górniak i Zenka Martyniuka nie dojdzie do skutku? Ponoć nigdy nawet nie był planowany. Osoba z otoczenia wokalistki zdradziła nam, że "plotka została wykreowana przez fanów".

Po głośnym koncercie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, podczas którego Edyta Górniak wskoczyła na scenę, gdy Zenek Martyniuk wykonywał swoje największe hity, nie cichły plotki o planowanym muzycznym duecie obojga artystów. Król disco polo twierdził nawet, że nie widzi przeszkód, by napisać dla diwy utwór, który mogliby razem wykonywać. Okazuje się jednak, że rzekoma współpraca Edi i Zenka była jedynie luźno puszczonym pomysłem, za którym nie kryły się żadne dokładne ustalenia bądź konkretne czyny. Plotkę o duecie mieli roznieść fani gwiazd polskiej estrady. 

Duet Martyniuka i Górniak to plotka

Od "wspólnego występu", a raczej wspólnych pląsów Edyty i Zenka na scenie, w mediach wciąż spekulowano o ich rzekomej współpracy. Zenek bowiem nie krył radości z faktu, że diwa odważyła się na tak spontaniczny ruch, by wskoczyć do niego na scenę. Wyznał nawet, że jest gotów na muzyczne eksperymenty i połączenie sił ich wokali. Bardziej sceptycznie do ewentualnego duetu króla disco polo i najpopularniejszej piosenkarki podchodził między innymi Michał Wiśniewski, który wyraźnie zaznaczył, że oboje artyści są przedstawicielami odrębnych nurtów muzycznych, co nie wróży owocnych efektów ich współpracy. 

Okazuje się, że zarówno Zenek, jak i Edyta, pomimo wcześniejszej ekscytacji wspólnym występem, który stał się hitem telewizji, są zaskoczeni informacjami o współpracy.

Ja o niczym nie wiem. Nie planuję żadnego projektu z Edytą Górniak i jestem zaskoczony pytaniem o naszą współpracę - powiedział w rozmowie z Plotkiem lider zespołu Akcent. 

Jak donosi nasz informator, równie zaskoczona informacją o współpracy była Edyta.

Edyta i Zenek nigdy nie planowali nagrać wspólnej piosenki. Plotka została wykreowana przez fanów obu stron, którym bardzo spodobał się ich taniec podczas koncertu w TVP2. To był spontaniczny ruch Edyty, który przypadł widzom do gustu. Oboje bardzo się szanują, ale przede wszystkim tworzą inną muzykę - zdradziła Plotkowi osoba z otoczenia Edyty Górniak. 

Jesteście zawiedzeni, że nie usłyszycie Edyty i Zenka we wspólnym utworze?

Zobacz wideo Jak Edyta Górniak przygotowuje się do występów?

Zenek i Edyta zarabiają krocie, ale jeszcze większą fortuną może pochwalić się rodzina Alicji Bachledy-Curuś! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.