Paulina Smaszcz dodała pierwsze zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim po rozwodzie. "Nadal lubią spędzać ze sobą czas" [TYLKO U NAS]

Paulina Smaszcz dodała zdjęcie, na którym pozuje z byłym mężem, czyli Maciejem Kurzajewskim. Razem wybrali się na Półwysep Helski.

Wiadomość o rozstaniu Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego dla wielu była szokiem. Przez ponad 20 lat tworzyli zgrane małżeństwo, a do mediów nie docierały informacje, jakoby przechodzili kryzys. Na początku roku oficjalnie się rozwiedli i układają swoje życie prywatne. Smaszcz związała się z nowym partnerem, jednak jak widać, z byłym mężem łączą ją ciepłe stosunki.

Paulina Smaszcz na wakacjach z Maciejem Kurzajewskim

Ich rozstanie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Obyło się bez publicznego prania brudów i oczerniania nawzajem. Byli małżonkowie zgodnie podzielili się majątkiem oraz opieką nad synami: Julianem i Franciszkiem. Choć Paulina i Maciej nie są już w związku, to widać, że nie chcą rezygnować z kontaktu. Co więcej, wybrali się razem na urlop. Ich zdjęcie z wycieczki rowerowej po plaży pojawiło się na Instagramie.

To @maciejkurzajewski patrzy tak na mnie, gdy nad morzem zachodzi słońce #kobietapetardarodzina #kobietapetardawyruszanawakacje - napisała Smaszcz.
 

Niektórzy w komentarzach nie ukrywają wzruszenia tym, że tak świetnie dogadują się po rozwodzie i potrafią ze sobą spędzać czas. Jak się dowiedzieliśmy, oboje zapewniają, że chcą pielęgnować swoją relację i nie chcą tracić kontaktu. Byli dla siebie ważni i doceniają przeszłość, jaką razem przeżyli.

Paulina i Maciek bardzo się szanują i nadal lubią spędzać ze sobą czas. Ona zawsze będzie darzyła go wyjątkowym uczuciem, maja wiele pięknych wspomnień i dwóch synów. Chłopcy są dla nich najważniejsi - zdradził nasz informator w rozmowie z Plotkiem.
Zobacz wideo Pamiętacie?

Jak widać, da się rozejść z klasą. Niektórzy byli małżonkowie mogliby brać z nich przykład.

Więcej o: