Kelly Osbourne schudła 40 kg. To jej PIERWSZE zdjęcia paparazzi. Jest nie do poznania! Lepiej nie próbujcie jej diety

Kelly Osbourne przeszła spektakularną metamorfozę. Na najnowszych zdjęciach zachwyca nową figurą i stylizacją. Wygląda świetnie!

Kelly Osbourne jako córka słynnego Ozzy'ego Osbourne'a nie miała łatwego życia. Od najmłodszych lat nieustannie towarzyszyły jej kamery, co odbiło ogromne piętno na jej psychice. Kelly nie tylko zmagała się z zaburzeniami odżywiania, które spowodowały znaczny przyrost wagi, ale także miała poważne problemy z narkotykami. Jednak jej ostatnia spektakularna metamorfoza pokazuje, że ten trudny etap życia ma już za sobą. Kelly schudła 40 kilogramów, co możemy zobaczyć na ostatnich zdjęciach paparazzi. 

ZOBACZ TAKŻE: Kelly Osbourne publikuje zdjęcia bez makijażu. Porównaliśmy je z tymi od paparazzi

Kelly Osbourne jest nie do poznania

Kelly Osbourne w rozmowie z portalem "Entertainment Tonight" wyznała, że podczas domowej izolacji postanowiła wziąć się za siebie. Wolny czas wykorzystała na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Od razu zdradziła także sekret spektakularnej metamorfozy. Efekt zawdzięcza tylko diecie. Tutaj warto dodać, że Kelly schudła 40 kilogramów w zaledwie 4 miesiące.

Dieta celebrytki z pewnością nie spodobałaby się dietetykom i specjalistom od żywienia. Nie miała bowiem nic wspólnego z ogólnymi zaleceniami. Kelly Osbourne dzień zaczynała od kubka czarnej kawy i soku z warzyw. Ten posiłek musiał wystarczyć jej aż do wieczora. Dopiero przed snem pozwalała sobie na pełnowartościowy posiłek. Ku zaskoczeniu Kelly podkreślała, że mimo niewielkiej ilości posiłków miała dużo energii i nie czuła zmęczenia.

Jej spektakularną metamorfozę możemy podziwiać nie tylko na jej Instagramie, ale także na ostatnich zdjęciach paparazzi. Wygląda świetnie w związanych koczkach i mocnym makijażu. Kelly została przyłapana na spacerze z przyjacielem

Kelly OsbourneKelly Osbourne eastnews

Więcej zdjęć zmienionej Kelly Osbourne możecie zobaczyć w naszej galerii.

Nie tylko Kelly Osbourne zdecydowała się na zmianę wizerunku. Inne gwiazdy także przeszły metamorfozę. 

Zobacz wideo | Gwiazdy, które schudły
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.