Ed Sheeran zostanie ojcem! I to już za parę tygodni. Razem z żoną ukrywali ciążę. "Przygotowania na finiszu"

Ed Sheeran zostanie ojcem! Wokalista zdołał ukryć ciążę swojej ukochanej przed całym światem. Poród planowany jest pod koniec lata.

Ed Sheeran podbił serca milionów słuchaczy nie tylko kojącym wokalem i umiejętnością pisania świetnych kawałków, ale również skromnością i ucieczką od celebryckiego życia. Piosenkarz współpracuje z mediami, jednak unika poruszania tematów dotyczących jego życia prywatnego. Udało mu się nawet wziąć potajemny ślub ze swoją miłością z lat dziecięcych, Cherry Seaborn. Jak się okazuje, Ed w tajemnicy zachował też radosną nowinę o ciąży małżonki. Jego ukochana od kilku miesięcy jest w stanie błogosławionym, a już pod koniec lata na świat ma przyjść ich pierwsze dziecko. Ed Sheeran zostanie ojcem!

Ed Sheeran będzie tatą

Anonimowe źródło tabloidu "The Sun" przekazało wiadomość o ciąży Cherry Seaborn, życiowej partnerki Eda Sheerana. Żona wokalisty ma urodzić ich pierwsze dziecko już za kilka tygodni. Ponoć gwiazdor od wielu miesięcy świadomie ukrywał ten fakt przed światem, by uniknąć niepotrzebnego rozgłosu. W zachowaniu tajemnicy ułatwiła mu izolacja z powodu pandemii, która była idealnym pretekstem do zniknięcia na jakiś czas z mediów. 

Ed i Cherry są zachwyceni perspektywą zostania rodzicami. Bardzo się cieszą, ale zależy im, żeby uniknąć rozgłosu. Lockdown był doskonałą wymówką do tego, aby nie pojawiać się publicznie, ale nadchodzi czas rozwiązania i zaczęli już informować rodzinę i przyjaciół - twierdzi informator brytyjskiego dziennika. 

W ostatnim poście, który pojawił się na profilu wokalisty pod koniec 2019 roku, Ed zapowiada przerwę w koncertowaniu. W oficjalnym pożegnaniu z fanami podkreślił, że musi znaleźć czas na odpoczynek i pobudzić wenę twórczą, by móc kontynuować muzyczną karierę. Ponoć już wtedy planował z żoną powiększenie rodziny. Może prawdziwym powodem chwilowej ucieczki od show-biznesu nie była jedynie chęć odpoczynku? 

 

Według doniesień zagranicznej prasy pierwsze dziecko Eda ma przyjść na świat już pod koniec lata. 

Przygotowania do powitania pociechy na świecie są już niemal na finiszu, a Cherry ma zaplanowany poród jeszcze przed końcem lata. 

Cieszymy się z radosnej nowiny i gratulujemy rodzicom!

Zobacz wideo Dla niektórych gwiazd ciąża to idealny moment do wzmożonej aktywności w mediach!