Renata Gabryjelska była gwiazdą "Złotopolskich", jednak zrezygnowała z show-biznesu. Zobacz, jak teraz wygląda

Renata Gabryjelska była gwiazdą serialu "Złotopolscy". Teraz pracuje jako reżyserka i stroni od blichtru show-biznesu. Przeszła niemałą metamorfozę w ciągu ostatnich lat.

Na początku lat dwutysięcznych Renata Gabryjelska była jedną z większych gwiazd rodzimego show-biznesu. Zajmowała się modelingiem, jednak największą popularność przyniosła jej rola w serialu "Złotopolscy", gdzie przez kilka lat wcielała się w Ewę. Mimo że jej kariera nabierała tempa, ta nagle zdecydowała się odejść w cień i zająć się czymś innym. Jak dziś wygląda? Możecie byś zaskoczeni jej metamorfozą.

ZOBACZ TEŻ: Renata Gabryjelska ze "Złotoplskich" została mężem zaufania. "To cenne życiowe doświadczenie"

Renata Gabryjelska dziś 

Kariera Renaty Gabryjelskiej zaczęła się jeszcze w pierwszej połowie lat '90. Dokładnie w 1993 roiku zdobyła tytuł I Vice-Miss Polonia, co otworzyło jej bramy do świata show-biznesu. Zaledwie dwa lata później mogliśmy zobaczyć ją w filmie Juliusza Machulskiego "Girl Guide". Nie trzeba było długo czekać na kolejne propozycje. W 1997 roku rozpoczęła pracę na planie kultowego wówczas serialu "Złotopolscy", gdzie przez 6 lat wcielała się w rolę Ewy Kowalskiej. Później Renata Gabryjelska zdecydowała się wycofać z życia publicznego. W rozmowie z portalem "Plejada" przyznała, że przewartościowała sobie wiele rzeczy w życiu i postanowiła zostać reżyserką.

Pewne zmiany są potrzebne. Myślę, że zmiany są ważne. Ja do pewnych rzeczy dojrzałam, pewne rzeczy sobie przewartościowałam w życiu. To też kwestia zmiany priorytetów. Postawiłam na inne kompetencje i inne wartości. (...) Stanęłam po drugiej stronie kamery. Zajęłam się reżyserią. Skończyłam szkołę filmową. Zrobiłam to, co daje mi teraz ogromną satysfakcję i jest moją pasją - mówiła wówczas Gabryjelska.
Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Mimo że sama zainteresowana nie uczestniczy już w show-biznesie tak, jak kiedyś, to jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie oprócz kulis swojej pracy, relacjonuje również nieco życia prywatnego. Na jej profilu dominują zdjęcia związane ze sztuką i filmem, ale nie brakuje również selfie czy fotek z siłowni. Gołym okiem widać, że modelka dba o formę. Przekonajcie się zresztą sami, zaglądając do naszej galerii. 

ZOBACZ: Klaudia Halejcio jest szczęśliwie zakochana. "Nieoczekiwanie spotykasz kogoś przy kim się uśmiechasz"