Alessandra Ambrosio w samym bikini oddaje się grze w siatkówkę na plaży. Modelce towarzyszyli przyjaciele i paparazzi

Paparazzi przyłapali modelkę podczas gry w siatkówkę na jednej z plaż w Malibu. Alessandra w bikini prezentuje się rewelacyjnie.

Alessandra Ambrosio jest modelką, więc nic dziwnego w tym, że ma figurę godną pozazdroszczenia. Sama zainteresowana chętnie prezentuje swoje wdzięki na Instagramie, jak również na ściankach, jednak to niepozowane zdjęcia z ukrycia najbardziej rozgrzewają internautów. Ci mogą czuć się zadowoleni, bowiem paparazzi przyłapali ostatnio Alessandrę w samym bikini na plaży. Czy na tych zdjęciach wygląda tam samo dobrze jak na Instagramie? Przekonajcie się sami!

ZOBACZ TEŻ: Alessandra Ambrosio na wybiegu wygląda jak milion dolarów, ale pod warstwą makijażu ukrywa... PRYSZCZE. Nie ona jedna!

Alessandra Ambrosio gra w siatkówkę na plaży w samym bikini 

Sobotnie popołudnie Alessandra Ambrossio zdecydowała się spędzić w gronie przyjaciół. Modelka wybrała się z nimi na jedną z plaż w Malibu, gdzie wspólnie oddawali się pieczołowicie grze w siatkówkę. Początkowo ta miała na sobie bikini oraz krótką, odsłaniająca brzuch koszulkę.

Alessandra AmbrosioAlessandra Ambrosio East News

Jak możemy domniemać, słońce podczas gry na tyle dało jej się we znaki, że ta zdecydowała się pozbyć górnej części garderoby i kontynuować grę i zabawy już w samym stroju kąpielowym. Gołym okiem widać, że modelka świetnie się bawiła, a obecność fotoreporterów nie przeszkadzała jej w zabawie. Musimy przyznać, że Alessandra Ambrosio ma świetną sylwetkę i nawet na niepozowanych zdjęciach wygląda imponująco. Też macie takie wrażenie?

Alessandra AmbrosioAlessandra Ambrosio EAST NEWS

I jak wrażenia?

ZOBACZ TEŻ: Alessandra Ambrosio na wakacjach na Ibizie. Nawet na plaży wygląda jakby właśnie zeszła z wybiegu. Rewelacja!

Zobacz wideo Marina na wakacjach prezentuje się pięknie w bikini
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.