Niedawno syn Majki Jeżowskiej się ożenił. Teraz dumna mama pochwaliła się zdjęciami ślubnych tortów

Na Instagramie Majki Jeżowskiej pojawiło się kilka nowych zdjęć z wesela jej syna. Nasza uwagę zwracają najbardziej nietuzinkowe słodkości.

Majka Jeżowska przez wiele lat nie afiszowała się z synem w mediach. Wszystko zmieniło się dopiero trzy lata temu, gdy zadebiutowała wspólnie z nim w mediach społecznościowych. Syn piosenkarki to Wojciech Jeżowski, który jest owocem jej miłości z muzykiem Januszem Komanem, za którego wyszła jako dwudziestolatka. Niedawno Wojciech się ożenił, czym dumna mama chętnie chwali się na Instagramie. Tym razem pokazała ślubny tort.

ZOBACZ TEŻ: Majka Jeżowska pozuje w bikini. Internauci pod wrażeniem: Czas się dla Pani zatrzymał. 59-latka jest w świetnej formie!

Majka Jeżowska pokazała tort z wesela syna

Wesele syna Majki Jeżowskiej odbyło się w ogrodzie wśród najbliżej rodziny i przyjaciół. Niedawno pisaliśmy o pierwszych fotkach z tej uroczystości, jakie zamieściła piosenkarka. Teraz przyszedł czas na kolejną fotorelację, na której widzimy nie tylko wokalistkę i parę młodą, ale również dwa torty weselne. 

Love is in the air. Mój duży synek Wojtek i jego „żona Zofia” zorganizowali uroczy ślub i weselne party , na luzie i bez zadęcia , bo najważniejsi są ludzie i to, co ich łączy . Kolorowi, tęczowi i oddani przyjaciele , mistrzowskie torty, dużo śmiechu i karaoke i kochająca rodzina! Czego więcej potrzeba ? Bądźcie szczęśliwi i zdrowi moje dzieci — pisze szczęśliwa pod postem.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń dla młodej pary, a także komplementów pod adresem piosenkarki. Oczywiście zarówno do życzeń i miłych słów Plotek się przyłącza! 

ZOBACZ: Majka Jeżowska bawi się z synem i jego partnerką w Japonii: "Ruszamy w miasto". Paradują w kimono i piją sake

Więcej o: