Michał Wiśniewski dostanie własny program? Szykują się spore zmiany w jego życiu

Michał Wiśniewski ma dostać nowy program w Superstacji. Tabloid dowiedział się, ile wokalista Ich Troje może na tym zarobić.

Michał Wiśniewski zaczynał swoją karierę w telewizji od reality show "Jestem jaki jestem". Kamery obserwowały jego rodzinę od 2003 roku. Od tego czasu niejednokrotnie pojawiał się na planach seriali, był także trenerem w programie "Bitwa na głosy". Zawsze ciągnęło go do telewizji, a teraz podobno ma dostać szansę, aby ponownie się w niej znaleźć. 

ZOBACZ: Michał Wiśniewski ogłasza zmiany w Ich Troje. "Do zespołu wraca Marta Wiśniewska Mandaryna!"

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i jego zaskakujące wyznanie [KOŁO PLOTKA]

Michał Wiśniewski poprowadzi program

Według "Super Expressu" wokalista ma zostać nową gwiazdą Superstacji. W rozmowie z tabloidem pracownik stacji zdradził, że Michał ma chrapkę na autorski program. 

Początkowo padła propozycja, aby na zmianę z Wojciechem Jagielskim prowadził program "Tok Szoł". Jednak bardziej interesuje go własny program śniadaniowy - mówi źródło "Super Expressu".

Dziennik dotarł do informacji o tym, że Michał jeszcze nie doszedł do porozumienia ze stacją. 

Miał pojawić się na zdjęciach próbnych i nie dotarł - mówił pracownik Superstacji.

"Super Express" sugeruje, że to wszystko przez to, że artysta nie jest usatysfakcjonowany stawką, którą zaproponowała Superstacja. Wiśniewski za miesiąc pracy miałby dostawać 200 tysięcy złotych. 

Pieniądze na pewno przydadzą się Wiśniewskiemu, zwłaszcza że spodziewa się piątego dziecka. Ostatnio żona Michała założyła na spacer obcisłą sukienkę i podkreśliła ciążowe krągłości

ZOBACZ TEŻ: Michał Wiśniewski nie mówi o swojej piątej żonie. Ona założyła jednak profil na Instagramie i już wiemy, kim jest. Ale talent!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.