Paulina Krupińska wzruszyła się widokiem wtulonych w siebie dzieci. Urocze zdjęcie wrzuciła do sieci. "W rodzeństwie siła"

Paulina Krupińska stara się pielęgnować w dzieciach trwałą i piękną więź. Modelka opublikowała w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie swoich pociech, na którego widok wzruszyło się sporo internautów, w tym oczywiście sama młoda mama.

Rodzinne fotografie na profilu Pauliny Krupińskiej nie są rzadkością. Choć modelka do tej pory nie opublikowała w sieci pełnego wizerunku swoich dzieci, udaje jej się przedstawić łączącą je więź. Również ich ojciec, Sebastian Karpiel-Bułecka, może pochwalić się piękną relacją z pociechami. Nic więc dziwnego, że internauci zachwycają się każdym wspólnym obrazkiem tej popularnej rodziny. Tym razem na widok wtulonych w siebie maluchów wzruszyła się sama Krupińska. Uchwyciła magiczny moment na tle morskiego krajobrazu.

Paulina Krupińska wzruszona widokiem dzieci

Na instagramowym koncie Miss Polonia 2012 pojawiła się fotografia jej dzieci, pięcioletniej córki Antoniny oraz trzyletniego syna Jędrzeja. Pociechy modelki zapozowały do zdjęcia na plaży, a dokładniej zostały przyłapane na wzajemnych nieudawanych i nieustawianych przed obiektywem aparatu czułościach. Na sielskim obrazku widać, jak młodszy brat tuli do siebie starszą siostrę. Krupińska nie mogła przejść obok takiego widoku obojętnie. Swoje wzruszenie wyraziła w krótkim, lecz treściwym wpisie w mediach społecznościowych.

Niezmiennie ten obrazek mnie wzrusza - napisała w poście, dodając do niego hashtagi #wrodzeństwiesiła oraz #miłość
 

W komentarzach internautów nie zabrakło opinii młodych rodziców, którzy podzielili się własnymi doświadczeniami wychowywania dzieci i pielęgnowania szczególnej więzi pomiędzy rodzeństwem. 

Jeszcze się kochają, później będą się bić. 
Najpiękniejsze co może być!
Również uwielbiam patrzeć tak na moje pociechy!

Mamy nadzieję, że relacja dzieci Pauliny i Sebastiana będzie w przyszłości niezmiennie piękna i pełna miłości!

Zobacz wideo Paulina Krupińska docenia umiejętności własnych dzieci?