Sandra Kubicka o nowym życiu w Polsce. "Naprawdę muszę uważać na to, co pokazuję"

Sandra Kubicka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o nowym życiu w Polsce. Zapowiedziała także swój tajemniczy projekt.

Ostatnie miesiące nie były najłatwiejsze dla Sandry Kubickiej. W czerwcu publicznie poinformowała, że rozstała się z narzeczonym Kaio. Modelka mówiła wtedy, że bardzo chciała zostać matką, jednak jej partner w pewnym momencie zrezygnował z ich wspólnego marzenia. Rozstanie stało się jeszcze bardziej dramatyczne po tym, jak Kaio opublikował oświadczenie, w którym padły bardzo gorzkie słowa i według niego Kubicka "zawsze będzie starała się wyglądać dobrze, niszcząc innych". Modelka jednak najcięższe momenty ma już za sobą i opowiedziała o tym w najnowszym wywiadzie.

Sandra Kubicka o życiu w Polsce

25-latka wybrała się w weekend na kanapę do programu "Dzień Dobry Wakacje", aby zdradzić zaciekawionym widzom, jak na nowo udało jej się ułożyć swoje życie. Celebrytka zdradziła, że już od wielu lat myślała o powrocie do Polski.

Moje życie troszeczkę się pozmieniało, ale ja wiedziałam już od kilku lat, że tak naprawdę wrócę kiedyś do Polski i spędzałam tu coraz więcej czasu. Za każdym razem, jak przylatywałam, spędzałam go coraz fajniej, coraz więcej i od dobrych dwóch lat wiedziałam, że tutaj wrócę. Pandemia przyszła, życie się pozmieniało - powiedziała w programie.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Sandra Kubicka o oświadczeniu Kaio: Przykre jest to, że mówi, że chciał mnie zostawić, jakbym była przedmiotem [TYLKO U NAS]

Okazuje się, że czas domowej izolacji był sprawdzianem dla związku Sandry i Kaio. Nie udało im się wspólnie poradzić z tą niecodzienną sytuacją.

Ja bardzo doceniłam ten czas. Miałam spokój, którego mi bardzo brakowało. Spokój, który teraz tak naprawdę odnalazłam w Polsce. Dlatego tutaj wróciłam, bo długo już nie czułam takiego spokoju w duszy i wiedziałam, że w Polsce to będzie.

Po publicznej batalii z byłym ukochanym na Sandrę wylała się w sieci lawina hejtu. Modelka zdecydowała się nawet na zablokowanie komentarzy w mediach społecznościowych. Kubicka zdecydowała, że od teraz życie prywatne będzie trzymać w tajemnicy.

Przeraziło mnie to, jak bardzo osoby obce przeżywają rozstania osób, których tak naprawdę nie znają. Myślałam, że to potrwa chwilę, a trwało troszeczkę dłużej. Bolało mnie, ale nauczyłam się i po prostu zawsze wyciągam lekcje. Wiem, że teraz swoje życie towarzyskie będę trzymać w ukryciu i prywatnie. Już nie będę tego błędu popełniać. (...) Teraz się przekonałam, że jednak naprawdę muszę uważać na to, co pokazuję, co mówię - twierdziła w "Dzień Dobry Wakacje".

Modelka przy okazji zapowiedziała swój tajemniczy projekt.

Jak już mnie znacie, lubię zaskakiwać, nigdy się nie zatrzymuję. Wiedziałam, że modeling to nie będzie tylko moja definitywna kariera. Ja chciałam zawsze spróbować swoich sił w czymś innym i teraz tak jest.

Domyślacie się, co to będzie?

Zobacz wideo Sandra Kubicka chce mieć Polaka za chłopaka!