Ciężarna Katy Perry zatańczyła na ulicy. Wszystko nagrał jadący obok Orlando Bloom

Poród Katy Perry zbliża się coraz większymi krokami. Gwiazda nie ukrywa zmęczenia, ale i tak zdobyła się na energiczny taniec.

Katy Perry długo skupiała się wyłącznie na robieniu kariery. Ciągłe nagrania, trasy koncertowe i inne zobowiązania zawodowe skutecznie utrudniały jej zbudowanie stabilnego związku. Przypomnijmy, że pierwsze małżeństwo gwiazdy z Russelem Brandem skończyło się już po dwóch latach. W 2016 roku Perry związała się z Orlando Bloomem, co prawda po drodze mieli lekki kryzys, ale dziś są już zaręczeni i spodziewają się pierwszego dziecka.

Katy Perry tańczy z ciążowym brzuchem na wierzchu

O tym, że Katy Perry jest w ciąży, wiadomo od marca. Gwiazda ogłosiła radosną nowinę w nietypowy sposób. Po raz pierwszy pokazała brzuch w teledysku do piosenki "Never Worn White". Od tamtej pory nieco śmielej odkrywa swoje ciążowe krągłości. 

Autorka hitu "Hot & Cold" urodzi jeszcze tego lata. Jej ciążowy brzuch jest już naprawdę spory. To nie oznacza jednak, że przyszła mama zrezygnowała z jakichkolwiek aktywności fizycznych. Ostatnio Orlando Bloom podzielił się ze swoimi instagramowymi obserwatorami niecodziennym nagraniem. Widzimy na nim, jak będąca w zaawansowanej ciąży gwiazda wysiada z auta, a następnie tańczy idąc obok.

 

Trzeba przyznać, że wokalistka jest w całkiem niezłej kondycji. Nagranie rozbawiło internautów. Komentarze mówią same za siebie.

To jest jednocześnie niesamowite i straszne.
OMG, dziękuję za ten filmik!
Krzyczę ze śmiechu - czytamy.

Katy Perry i Orlando Bloom spodziewają się córki. Para nie zdradziła jeszcze jej imienia. Jesteśmy ciekawi ich wyboru. W końcu nie od dziś wiadomo, że gwiazdy mają słabość do nietypowych imion.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.