Wakacyjna fotka Martyny Wojciechowskiej zaskoczyła wiele osób. "Tradycyjnie zamieszczam zdjęcie nago"

Podróżniczka zamieściła zdjęcie z basenu. Pod nim zażartowała ze swojego kostiumu kąpielowego.

Martyna Wojciechowska dość ostrożnie obchodzi się ze swoim życiem prywatnym w mediach. Owszem, nie ma problemu z pokazywaniem się publicznie z córką, bądź partnerem, jednak takie smaczki jak wspólne rodzinne chwile zazwyczaj zostawia już dla siebie. Tym razem było nieco inaczej, bo podróżniczka pochwaliła się gorącą fotką znad basenu. 

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska uważa, że wypowiedzenie konwencji stambulskiej to "KROK WSTECZ". Apeluje do rządzących

Martyna Wojciechowska pozdrawia z wakacji 

Martyna Wojciechowska jest na wakacjach, a przynajmniej tak wynika z jej konta na Instagramie. Gwiazda opublikowała zdjęcie z basenu, na którym na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie ma na sobie góry od kostiumu kąpielowego. Czyżby pływała topless? Nic bardziej mylnego, o czym sama zainteresowana nie omieszkała wspomnieć w opisie. 

Tradycyjnie zamieszczam zdjęcie z wakacji nago. (Swoją drogą to ciekawe, że niektóre portale nie słyszały o kostiumach kąpielowych bez ramiączek). Tym razem jednak nie chodzi o mnie, ale o butelkę na wodę -  zachwala Wojciechowska. 
 

Mimo obszernej i szczegółowej reklamy butelki w opisie, to jednak uroda podróżniczki zrobiła o wiele większe wrażenie na internautach, o czym tłumnie dawali znać w komentarzach. 

Przecież świetnie wyglądasz, więc nawet gdybyś była nago to, co im do tego?
Piękna. 
Znakomicie Pani wygląda - piszą pod zdjęciem. 

Też daliście się początkowo nabrać?

ZOBACZ: Martyna Wojciechowska przygotowuje się do ślubu. Kossakowski musiał zawalczyć o akceptację córki ukochanej. Nie było łatwo

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pokazali, jak spędzają czas w domu i zachwycili fanów
Więcej o: