Paulina Krupińska wspomina wybory Miss Universe 2013. W tak odważnym wydaniu dawno jej nie widzieliśmy

Paulina Krupińska w mocno wyciętym czerwonym kostiumie kąpielowym? W tak seksownym wydaniu dawno jej nie widzieliśmy. Miss Polonia 2012 wspomina udział w konkursach piękności, publikując archiwalne zdjęcie.

Paulina Krupińska od wielu lat niezmiennie zachwyca nas swoją urodą, jednak odkąd została mamą i żoną popularnego muzyka, częściej możemy zobaczyć ją w góralskim stroju niż odważnych stylizacjach, które prezentowała chociażby podczas konkursów piękności. Modelka osiem lat temu zdobyła tytuł Miss Polonia, a rok później rywalizowała z kandydatkami z całego świata o koronę w wyborach Miss Universe 2013. To właśnie podczas tego wydarzenia Krupińska musiała zaprezentować się w dość skąpym czerwonym stroju kąpielowym. Zobaczcie, jak wówczas wyglądała!

Paulina Krupińska w odważnej stylizacji

W przeciągu siedmiu lat w życiu Pauliny Krupińskiej nastały ogromne zmiany. Modelka wzięła ślub i urodziła dwoje dzieci. Razem z rodziną zamieszkała na południu Polski i na co dzień cieszy się bajecznymi górskimi krajobrazami. W międzyczasie została prowadzącą programu "Dzień Dobry TVN". Jej kariera nabrała rozpędu tuż po wyborach Miss Polonia 2012. To właśnie wtedy Krupińska wygrała konkurs piękności i rok później reprezentowała nasz kraj podczas Miss Universe 2013.

Paulina z sentymentem wspomina tamten aktywny zawodowo okres. Na InstaStories opublikowała archiwalne zdjęcie, na którym widać, jak na scenie prezentuje swoje wdzięki w mocno wykrojonym czerwonym kostiumie kąpielowym. 

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Instagram/ @pkrupinska

Dawno nie widzieliśmy modelki w tak seksownej wersji. Paulina prezentuje się obłędnie w dopasowanym do figury stroju i butach na wysokim obcasie. Trzeba jednak przyznać, że pomimo upływu lat jej niezwykła uroda nadal cieszy oko koneserów piękna. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska lubi aktywny wypoczynek!