Anna Lewandowska podzieliła się osobistym zdjęciem. Karmi Laurę piersią i namawia do tego inne mamy. "To zdrowie dla naszych dzieci"

Anna Lewandowska świętuje Światowy Tydzień Karmienia Piersią i z tej okazji udostępniła bardzo osobiste zdjęcie z Laurą. Na fotografii widać, jak młoda mama karmi swoją córkę w miejscu publicznym. Trenerka fitness uważa, że to zapewni zdrowie jej dziecku.

Anna Lewandowska poruszyła w mediach społecznościowych bardzo ważny temat. Wspomniała mianowicie o zaletach karmienia piersią i pokazała, jak w miejscu publicznym daje pokarm swojej córce Laurze. Trenerka fitness twierdzi, że taka postawa może wspomóc prawidłowy rozwój dziecka i namawia inne mamy do serwowania maluchom naturalnego mleka. Spójrzcie tylko na ten widok. Jest uroczy!

Anna Lewandowska karmi piersią na ławce

Żona Roberta Lewandowskiego od dłuższego czasu stawia na promowanie na Instagramie prawdziwej codzienności. Ostatnio zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy po opublikowaniu zdjęcia, na którym u trenerki fitness widać było cellulit. Tym razem udostępniła bardzo osobistą fotografię z córeczką. Anna siedzi na ławce, karmiąc Laurę piersią. Uroczy obrazek niesie za sobą ważne przesłanie i ma wesprzeć wszystkie mamy w podawaniu dzieciom naturalnego pokarmu. Lewandowska świętuje Światowy Tydzień Karmienia Piersią.

Większość mam każdego dnia spotyka wiele wyzwań. Zgodzicie się ze mną? Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening... Jednym z nich jest karmienie piersią w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach - czytamy we wpisie celebrytki.
 

Lewandowska skupiła się na zaletach karmienia piersią i jego pozytywnym wpływie na rozwój dzieci. Dodatkowo wyznała, że czynność ta pomaga mamom wrócić do formy po ciąży.

Według organizacji zajmujących się zdrowiem, maluchy powinny być karmione mlekiem matki do 6 miesiąca życia. Karmienie piersią (lub mlekiem odciąganym) to przede wszystkim zdrowie dla naszych dzieci i jeśli tylko możemy, to ofiarujmy je naszym dzieciom. Mleko mamy zapewnia ZDROWY ROZWÓJ, mniej chorób w dzieciństwie i w życiu dorosłym (na przykład zmniejszenie ryzyka otyłości). Ale to również BONUS dla MAMY – często szybszy powrót do formy.

Myślicie, że Anna Lewandowska swoim postem zachęci kobiety do karmienia piersią w miejscach publicznych?

Zobacz wideo Ciekawe, czy Klara i Laura pójdą w ślady rodziców...