"Pętla". Patryk Vega pokazał oficjalny plakat i wyznaczył datę premiery. Internauci zmieszani: Chyba coś jest nie tak

Premiera filmu "Pętla" zbliża się wielkimi krokami. Patryk Vega pokazał oficjalny plakat.

Patryk Vega to bezapelacyjnie jeden z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów i producentów w Polsce. Nie tylko co chwilę wypuszcza nowe filmy, ale i uwielbia poruszać trudne tematy. Jego nowy film "Pętla" opowiada o tzw. aferze podkarpackiej. Przypomnijmy, że chodzi o ekskluzywne kluby, które były przykrywką dla domów publicznych. Mieli zabawiać się w nich politycy, sportowcy, celebryci, a nawet duchowni. Jak możemy wywnioskować z pierwszej części dokumentu zapowiadającego film, wszyscy mieli być nagrywani, a następnie szantażowani. Premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, a więc przyszedł czas na oficjalny plakat, który.... delikatnie mówiąc, zaskoczył.

ZOBACZ TAKŻE: Vega ujawni sekstaśmy jeszcze przed premierą filmu? "Mam cały plecak nagrań". Jest na nich m.in. wysokiej rangi polityk

Patryk Vega pokazał oficjalny plakat filmu "Pętla"

Plakat przedstawia Antoniego Królikowego, wcielającego się w główną postać, który siedzi na ogromnym czerwonym tronie. Co więcej, w ręku trzyma karabin maszynowy, a po obu stronach ma dwie, skąpo ubrane kobiety.

Choć większość internautów przyznaje, że z niecierpliwością czeka na film, niektórzy z nich dopatrzyli się niedociągnięć na zdjęciu. Obie kobiety są nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do Antka i mają też nierealnie długie nogi.

Ale te nogi w Photoshopie to grafik lekko wydłużył.
Chyba coś nie tak z proporcjami kobiet do mężczyzny - czytamy pod postem.
 

Oprócz Antoniego Królikowskiego w filmie zagrają: Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, Dagmara Kaźmierska i Marcin Zacharzewski.

"Pętla" Patryka Vegi ma pojawić się w kinach 4 września 2020 roku. Będziecie oglądać?

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu:

Zobacz wideo "Pętla". Vega pokazuje zwiastun "dla kobiet"
Więcej o: