Antek Królikowski pyta jak żyć nad walizką pieniędzy. Opozda słodzi, a Marina żartuje w średnim stylu. "Nie wierzę, że to napisałaś"

Joanna Opozda komentuje zdjęcie Antka Królikowskiego. Swoje trzy grosze dodaje także Marina. Tego chyba się nie spodziewaliście.

Joanna Opozda i Antek Królikowski spotykają się od niedawna, ale dość szybko upublicznili swoją relację. Parze udało się już nawet zaliczyć debiut na salonach, a na Instagramie chętnie publikują wspólne zdjęcia i nagrania na InstaStories. Zakochani równie często komentują swoje fotografie, zdradzając przy okazji smaczki ich relacji. Tak było i tym razem. Pod zdjęciem Antka pojawił się komentarz Joanny.

Zobacz wideo Joanna Opozda wybrała się do kina samochodowego z Antkiem Królikowskim

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Opozda chwali się randką z Antkiem Królikowskim. Pierwszy raz spędzili czas w ten sposób. "Jaramy się"

Joanna Opozda komentuje zdjęcia ukochanego

Antoni Królikowski opublikował kadr z planu filmu "Pętla" w reżyserii Patryka Vegi. Antek gra jedną z głównych postaci, a po zapowiedziach wiemy już, że produkcja jest bardzo kontrowersyjna. "Pętla" ma ukazać prawdę na temat tzw. afery podkarpackiej. Chodzi o ekskluzywne kluby, które były przykrywką dla domów publicznych, w których zabawiali się znani politycy, sportowcy, celebryci, a nawet duchowni. Na zamieszczonym zdjęciu Antek siedzi przed walizką pieniędzy z zamyśloną miną.

Jak żyć? - podpisał zdjęcie aktor.

Komentarz Joanny Opozdy pojawił się błyskawicznie.

Ze mną. I jakoś to będzie - odpowiedziała.

Antek Królikowski i Joanna OpozdaAntek Królikowski i Joanna Opozda Antek Królikowski - Instagram screen

 

O komentarz pokusiła się także dobra znajoma Antka, Marina Łuczenko. Wokalistka w swoim stylu zażartowała ze zdjęcia.

Znamy to, Wojciech Szczęsny - odpisała Marina. 

Marina Łuczenko komentuje post Antka KrólikowskiegoMarina Łuczenko komentuje post Antka Królikowskiego screen Antoni Królikowski Instagram

Żart nie przypadł do gustu internautom. Uważają, że zdecydowanie nie jest na miejscu.

To straszne , że jedni mają kasy tyle, że nigdy tego nie przejedzą, a inni umierają z głodu. Nigdy nie zrozumiem tego, kto wprowadził taką kasę w piłkę nożną, nigdy!
Oj, oj nieładnie. A później właśnie tak ludzie postrzegają cię.
Nie wierzę, że to napisałaś - komentują zniesmaczeni fani.

Nie jest tajemnicą, że Marina Łuczenko nie może narzekać na problemy finansowe, ale ten żart z "bogactwa" nie rozśmieszył instagramowiczów.