Blanka Lipińska chwali się garderobą dla butów. Co za kolekcja! "Moje kochane dzieci muszą żyć w godnych warunkach"

Blanka Lipińska zamieszkała w nowym apartamencie. Na instagramowej relacji pochwaliła się, jak wygląda jej garderoba.

Blanka Lipińska dzięki wydaniu trzech książek z serii "365 dni" i ekranizacji jednej z nich dorobiła się majątku. Dzięki temu inwestuje w siebie. Podróżuje, korzysta z medycyny estetycznej, ubiera się w najdroższe marki, a teraz zmieniła mieszkanie. Na Instagramie relacjonuje przebieg przeprowadzki do nowego lokum. Autorka zdążyła już przenieść wszystkie pudełka do apartamentu i rozpakowała swoją najważniejszą kolekcję. 

ZOBACZ: Blanka Lipińska przeprowadza się do luksusowego apartamentu. Zapłaci za niego majątek. "Nie zabraknie mocnych akcentów"

Blanka Lipińska pokazuje garderobę

Autorka "365 dni" rozpakowała kilka pudełek, w których znajdowały się jej buty. Trzeba przyznać, że Blanka Lipińska ma imponującą kolekcję! Nie brakuje tam ukochanych butów celebrytki, czyli "Bekettów" od Isabel Marant w różnych kolorach. Ostatnio Karolina Domaradzka skrytykowała te buty, mówiąc, że są "żenująco kiczowate i przereklamowane". W garderobie Lipińskiej nie brakuje sneakersów i szpilek od największych domów mody. Celebrytka z uwielbieniem i nieskrywaną dumą mówi o swojej kolekcji. 

Za każdym razem to miejsce, to sanktuarium, jest gotowe jako pierwsze. Moje kochane dzieci muszą żyć w godnych warunkach. Nie, ilość nie zmalała, reszta jest tutaj - mówiła Blanka Lipińska na instagramowej relacji.
Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazuje garderobę

Lipińska przyznała, że pokaże w pełni urządzone mieszkanie dopiero we wrześniu. Większość mebli w luksusowym apartamencie jest robiona na zamówienie. Jak to określiła autorka: "meble będą do niej spływać". 

Czekamy na kolejne relacje! Na pewno mieszkanie Blanki Lipińskiej będzie imponujące. 

ZOBACZ TEŻ: 

Blanka Lipińska popełniła błąd ortograficzny! Autorka przyznała się, że ma dysortografię. Zaskoczeni?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.