Rebel Wilson schudła już 18 kg. Pozuje w małej czarnej. Metamorfozę widać od razu

Rebel Wilson dzielnie trwa w swoich postanowieniach i już pokazuje pierwsze efekty. Tym razem w małej czarnej.

Rebel Wilson w styczniu tego roku postanowiła zmienić swój wizerunek i schudła już osiemnaście kilogramów. Przemiana wymagała jednak od aktorki sporo pracy. Rebel przeszła na dietę odchudzającą i rozpoczęła regularne treningi pod okiem specjalisty.

Aktorka nie ustaje w wysiłkach i bierze na siebie coraz więcej pracy, podejmując trudniejsze wyzwania. Ostatnio na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się wideo ukazujące fragment treningu, podczas którego Wilson miała podnosić ogromną i ciężką oponę. Obciążenie zdawało się nie sprawiać Rebel problemu.

Rebel Wilson podkreśla swoją nową figurę w małej czarnej

Gwiazda dostrzega zmianę i dumnie prezentuje swoją sylwetkę już teraz. Niedawno australijska aktorka podzieliła się zdjęciem z aktywnej wycieczki po Kalifornii. Odmieniona czterdziestolatka miała na sobie małą czarną od Alexandra McQueena, a sukienka doskonale podkreśliła kształty aktorki. 

 

Nie jest tajemnicą, że przemiana i zawzięcie Rebel stanowi motywację dla niejednej kobiety, co oczywiście widać w komentarzach. 

Chcę być taka jak ty
Gorąca jesteś z tym ciałem
Inspirujesz mnie do bycia lepszym człowiekiem - pisali internauci.

Rebel Wilson pozuje z uśmiechem na tle pięknych kalifornijskich widoków. Postawiła na naturalny makijaż i musimy przyznać, że w tym wydaniu najbardziej nam się podoba. Na jej instagramie możemy znaleźć wiele treści związanych z aktywnością fizyczną, która stała się jej sposobem na życie. Co za determinacja!