Rozenek ćwiczy na Instagramie nie bez powodu? TVN pokaże, jak wraca do figury sprzed ciąży

Małgorzata Rozenek chce jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Okazuje się, że ma ku temu powód. To nowy program.

Małgorzata Rozenek niedawno przywitała na świecie trzeciego synka, ale nie zamierza zwalniać tempa. Celebrytka zrezygnowała także z urlopu macierzyńskiego i zaledwie po miesiącu wróciła na plan programu "Projekt Lady". W swojej karierze ma już za sobą wiele podpisanych kontraktów, ale nie planuje na tym poprzestać. Parę miesięcy temu wyznała redakcji Plotek, że po porodzie poprowadzi nowy program. Teraz znamy szczegóły. "Perfekcyjna" będzie chudnąć na ekranie.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała, jak trenuje po porodzie

Małgorzata Rozenek dostanie nowy program

Małgorzata Rozenek wzięła się ostro za pracę i ćwiczenia nad formą. Pierwszymi efektami pochwaliła się na Instagramie i trzeba przyznać, że są naprawdę spore. Celebrytka o plan powrotu do figury zadbała jeszcze będąc w ciąży.  

Ja mam przygotowany już plan powrotu do formy. Mam ułożone plany z dietetykiem, z moją trenerką i powiem więcej. Zrobię z tego program - powiedziała Małgorzata Rozenek podczas wiosennej ramówki stacji TVN. 

Okazuje się, że pierwsze kroki zostały już podjęte.  

Prowadzone są rozmowy na temat nowych programów Małgorzaty - powiedział redakcji Plotka manager gwiazdy.

Poniżej możecie zobaczyć cały wywiad z Małgorzatą Rozenek.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o apetycie w ciąży i planie na powrót do formy

Natomiast portal SE.pl podał kolejne szczegóły nowego pomysłu "Perfekcyjnej" i zdradził nazwę całego show. 

To nowy program. Gosia będzie się odchudzać na oczach całej Polski. Jego wstępna nazwa to "Rozenek cudnie chudnie". Premiera zaplanowana jest na luty. W programie będą nie tylko profesjonalne kamery. Pojawią się także fragmenty nakręcane w formie vloga - powiedział informator związany z produkcją.

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek jeszcze przed porodem dostała propozycję wystąpienia w programie, gdzie ma zrzucić wagę. Show o chudnięciu będzie miał osiem odcinków, a za udział gwiazda zgarnie pokaźną sumę (ok. 500 tys. złotych).

Jak zapewne wiecie, to nie pierwszy (i pewnie nie ostatni) jej autorski program. Małgorzata Rozenek była już prowadzącą programu "Perfekcyjna Pani domu", "Piękny hotel", "Bitwa o dom", "W dobrym stylu" czy "Projekt Lady".

Będziecie oglądać?