Magda Mołek straciła własny program. Co z przyszłością dziennikarki? Jest komentarz stacji TVN

Program Magdy Mołek "W roli głównej" zniknął z anteny TVN Style. Dziennikarka o utracie pracy dowiedziała się z mediów. Teraz głos w sprawie zabrali przedstawiciele stacji, rozważając dalszą współpracę z gwiazdą.

Magda Mołek związana jest ze stacją TVN od prawie dwóch dekad. Od 2004 roku była jedną z najbardziej lubianych prezenterek śniadaniówki, jednak zrezygnowała z pracy w "Dzień Dobry TVN" na rzecz rozwoju osobistego i poświęcenia się dorastającym synom. Dziennikarka zaangażowała się w pracę nad własnym programem "W roli głównej" emitowanym przez TVN Style. Przeprowadzała w nim wywiady ze znanymi postaciami polskiego show-biznesu, poruszając tematy związane z ich życiem prywatnym. Kilka dni temu okazało się, że produkcja talk-show Magdy nie będzie realizowana. Mołek dowiedziała się o tym z mediów, o co miała niewątpliwie żal do szefów stacji. Sytuację skomentowała dyrektorka PR TVN Discovery Polska, Joanna Górska. 

Magda Mołek będzie nadal współpracować z TVN?

W środę, 5 sierpnia, na instagramowym profilu Magdy Mołek pojawił się post z czarno-białym zdjęciem, który miał ukazać solidarność dziennikarki z kobietami na całym świecie. Gwiazda dołączyła do popularnego ostatnio w mediach społecznościowych challenge'u #womensupportingwoman, którego celem jest wzajemne wspieranie się przedstawicielek płci żeńskiej i przy okazji wspomniała o ważnych zmianach w jej życiu zawodowym. Program prezenterki zszedł z anteny TVN-u, o czym Mołek dowiedziała się z prasy. 

Piszę tego posta w ważnym dla mnie zawodowo momencie i z przesłaniem/prośbą byście miały odwagę stawiać granice. I choć sama dowiedziałam się z mediów (!), że nie będzie już mojego programu 'W roli głównej', byłam na to przygotowana. Dlaczego? Bo zadbałam wreszcie najpierw o siebie - czytamy we wpisie Magdy. 

Tę mało komfortową sytuację skomentowała dyrektorka PR TVN Discovery Polska, Joanna Górska. Wyraziła chęć dalszej współpracy z Mołek i zdradziła, że "W roli głównej" zniknęło z jesiennej ramówki ze względu na pandemię koronawirusa. 

Jesienią, ze względu na pandemię, w TVN Style stawiamy na mocne tytuły poradnikowe. Nie wykluczamy powrotu 'W roli głównej' w następnych sezonach i oczywiście pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę - mówi Górska w rozmowie z Press.pl. 

Myślicie, że Magda zdecyduje się na kontynuację współpracy z TVN?

Zobacz wideo Daria Ładocha w roli prezenterki. Jak sobie radzi?