Omenaa Mensah na wakacjach. "Lwice kochają słoneczko". Prezenterka wypoczywa w raju z córką i ukochanym

Na instagramowym profilu prezenterki pojawiły się kolejne zdjęcia z rodzinnych wakacji. Mensah pozuje w obiektywie męża.

Omenaa Mensah już od ponad roku jest szczęśliwą mężatką. Wraz z ukochanym wykorzystują każdą wolną chwilę, by pielęgnować łączące ich uczucie. Jednym ze sposobów są oczywiście wspólne podróże po licznych europejskich krajach, które zakochani chętnie relacjonują na swoich profilach w mediach społecznościowych. 

Zobacz też, co Blanka Lipińska mówi o wakacjach z Baronem:

Zobacz wideo

Śmiało można powiedzieć, że tegoroczne wakacje prezenterka spędza na podróżowaniu. Jeszcze niedawno pisaliśmy o zdjęciach z gorącej Chorwacji, a chwilę później prezenterka przeniosła się do słonecznych Włoch, gdzie pozowała przed zapierającą dech w piersiach willą. Tym razem Omenaa powróciła do Chorwacji, gdzie wypoczywa wraz z córką oraz partnerem. W europejskich wojażach wiernie towarzyszy jej mąż Rafał. 

Omenaa Mensah pozuje w bikini na tle pięknych widoków

Para nie stroni od obiektywu, a efekty sesji zdjęciowych chętnie publikuje w mediach społecznościowych. Najczęściej możemy oczywiście oglądać Omenę. Na jej instagramowym profilu pojawiły się najnowsze fotki z rodzinnych wakacji. Prezenterka pozuje w bikini na tle pięknych chorwackich widoków. 

Lwice kochają słoneczko. A wasz znak zodiaku co uwielbia? - napisała pod jednym z wakacyjnych zdjęć Omenaa.
 

Uwagę obserwatorów przyciągnęły nie tylko uroki Chorwacji, ale też wygląd prezenterki. Trzeba przyznać, że Omenaa świetnie się prezentuje. W instagramowych relacjach Mensah bawi się z córką w wodzie. Widać, że dziewczyny świetnie się dogadują i wybornie spędzają czas. Przypomnijmy, że córka Omeny Mensah ma na imię Vanessa i niedawno weszła w dorosłość. 

Możemy pozazdrościć takich wakacji. Nie ma nic lepszego niż wypoczynek w towarzystwie najbliższych.

Parze i córce życzymy miłego pobytu.