Alec Baldwin zabrał rodzinę na plażę. Hilaria pięknie wygląda w 8. miesiącu ciąży. To będzie ich piąty maluch

Alec Baldwin i jego żona Hilaria mają za sobą trudne chwile, jednak teraz mają powody do radości. Wkrótce na świecie pojawi się ich piąte dziecko. Rodzina aktora wybrała się ostatnio na plażę, a ciężarna pięknie się prezentuje w 8. miesiącu ciąży.

Aleca Baldwina i jego żonę Hilarię Baldwin dzieli 26 lat. Tworzą szczęśliwe małżeństwo od zaledwie ośmiu lat, ale doczekali się już czwórki dzieci. Są rodzicami 6-letniej Carmen, 4-letniego Rafaela, 3-letniego Leonardo i rocznego Romeo. Para marzyła, żeby ich rodzina się powiększyła. Niestety Hilaria pod koniec ubiegłego roku poroniła, będąc w 4. miesiącu i to nie była jej pierwsza utrata dziecka. Państwo Baldwin nie przestali starać się o następnego potomka i w kwietniu żona aktora ogłosiła, że jest w ciąży. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce na świecie pojawi się piąte dziecko pary. Ostatnio Alec Baldwin zabrał rodzinę na plażę, gdzie jego ukochana eksponowała ciążowy brzuszek. 

ZOBACZ: Hilaria Baldwin poroniła. Żona Aleca Baldwina była w 4. miesiącu ciąży. Kilka godzin wcześniej cieszyła się z ciążowego brzuszka

Alec Baldwin i jego żona spodziewają się kolejnego dziecka

Paparazzi 2 sierpnia sfotografowali rodzinę Baldwinów na plaży w Nowym Jorku. Alec, Hilaria i ich dzieci spędzili przyjemnie czas, bawiąc się na piasku i w wodzie. Żona aktora wyeksponowała sporych rozmiarów brzuszek, zakładając bikini i ponczo. Baldwin jeszcze ma na tyle siły, że wzięła malucha na ręcę!

Alec i Hilaria Baldwin z dziećmi na plażyAlec i Hilaria Baldwin z dziećmi na plaży East News

Hilaria Baldwin jest na końcówce 8. miesiąca ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Już w drugiej połowie września, para ma powitać na świecie piątą pociechę.

Alec i Hilaria Baldwin z dziećmi na plażyAlec i Hilaria Baldwin z dziećmi na plaży East News

Na zdjęciach paparazzi widać, że 62-letni aktor ma jeszcze sporo siły na zabawę z dziećmi, dlatego na pewno poradzi sobie przy kolejnym maluchu. 

ZOBACZ TEŻ: Ireland Baldwin pozuje nago na Instagramie. Chyba zapomniała, że obserwuje ją tata. Jego komentarz? Raczej nie był zachwycony