Małgorzata Rozenek prezentuje ćwiczenia i narzeka na swój biust. "Jak mnie on już denerwuje"

Małgorzata Rozenek robi wszystko, by wrócić do formy. Uwagę internautów przykuł jednak dekolt gwiazdy. Naprawdę ma na co narzekać?

Małgorzata Rozenek na początku czerwca urodziła trzeciego syna. Mały Henryk od razu zawrócił w głowie rodzicom, którzy są w nim szaleńczo zakochani i chętnie publikują jego zdjęcia. Jednak szczęśliwa mama nie zapomniała o sobie i nie rezygnuje z treningów. Robi wszystko, by jak najszybciej wrócić do formy, więc zaczęła od ćwiczeń polecanych dla kobiet po połogu. Na Instagramie zaprezentowała się w całej krasie, ale uwagę fanów przykuł dekolt gwiazdy. Jest naprawdę pokaźny.

ZOBACZ TAKŻE: Szczęśliwy Radosław Majdan pozuje z zasypiającym synem i ogłasza: Niełatwo jest Małgoni wyrwać wózek

Małgorzata Rozenek eksponuje figurę

Małgorzata Rozenek postanowiła pomóc innym mamom i zamieściła na Instagramie serię ćwiczeń, które wykonuje pod okiem trenerki Lidii Wierzchowskiej. W opisie wyznała, że nie są takie łatwe, na jakie wyglądają.

To wszystko tylko tak łatwo wygląda [...] Przed nami jeszcze daleka droga, ale już gdzieś tam błyska iskierka - napisała Rozenek.
 
 

Internauci są zachwyceni figurą gwiazdy, co licznie wyrazili w komentarzach.

Forma i figura po porodzie - rewelacyjne.
Brzuszka już nie ma!
Figura po ciąży rewelacja! Ale biust! - czytamy pod postem.

Perfekcyjna szybko odpowiedziała na jeden z nich, przy okazji wyznając, że sporych rozmiarów biust jest jej utrapieniem. Kolejny raz pokazała, że ma ogromny dystans do samej siebie (co nie zdarza się często wśród gwiazd).

Jak on mnie już denerwuje! Czekam z utęsknieniem, aż się unormuje, bo teraz "co trzy głowy to nie jedna" - żartuje Perfekcyjna.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek - Instagram

Zobaczcie, jakie ćwiczenia wykonuje "Perfekcyjna". 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała, jak trenuje po porodzie

Z pewnością Małgosia lada moment wróci do upragnionej sylwetki. Sama otwarcie mówiła, że wspiera cały proces zabiegami w gabinecie kosmetycznym. Ostatnio wybrała się zabieg onda, który pomaga w modelowaniu sylwetki i pozbyciu się tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

Naszym zdaniem Rozenek wygląda świetnie. Należy pamiętać, że dodatkowe kilogramy nie są niczym złym.

Więcej o: