Katarzyna Pakosińska narzeka na sytuacje artystów: Kulturę zawsze zostawia się na koniec

Katarzyna Pakosińska udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do sytuacji w kraju. Aktorka stwierdziła, że izolacja wpłynęła na kulturę.

Wiele popularnych osób mówi głośno o tym, jak przymusowa izolacja wpłynęła na ich życie. Ostatnio Anna Korcz stwierdziła, że aktorzy są wykorzystywani, a państwo nie jest w stanie im pomóc. Katarzyna Pakosińska również zabrała głos w tej sprawie. W ostatnim wywiadzie odniosła się do sytuacji polskich artystów. 

Zobacz wideo Katarzyna Pakosińska: Straciłam dwa medialne domy: telewizyjną Dwójkę i radiową Trójkę. Można powiedzieć, że stałam się bezdomna

Katarzyna Pakosińska o kulturze

Aktorka w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle powiedziała, że artyści działający niezależnie od instytucji państwowych mają pod górkę. Nie są w stanie przewidzieć, co się stanie w przyszłości, ale będą starali się działać mimo wszystko. 

Mówi się, że w trudnych czasach kulturę zawsze zostawia się na koniec. W obliczu pandemii koronawirusa to powiedzenie się sprawdziło. My, artyści nie wiemy dokładnie, jak będzie wyglądać nasza sytuacja. Będziemy jednak robili to, co do nas należy - stwierdziła Katarzyna Pakosińska w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Pakosińska pozostaje dobrej myśli i ma nadzieję, że wszystko się ułoży. Mimo wszystko pozostaje optymistką i chce tym zarazić koleżanki i kolegów z branży. 

Wychodzę z założenia, że życie jest krótkie i piękne. Nie pozwolę, żeby jakiekolwiek chmury zasłaniały mi słońce, a nawet jeżeli tak się stanie, to będę starała się te smutki szybko przegonić. Chciałabym zarażać wszystkich zachwytem nad światem. Moja rodzina to potwierdzi. Nie pozwalam, by w domu ktoś narzekał. Cały czas mówię: damy radę, jeszcze będzie przepięknie - powiedziała aktorka kabaretowa.

Mamy nadzieję, że artystom udzieli się nastawienie Katarzyny Pakosińskiej. 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Pakosińska opowiedziała o małżeństwie z Gruzinem. Aktorka ma swoje sposoby na rozwiązywanie konfliktów