Sandra Kubicka próbowała nagrać seksowne wideo, ale przyjaciel jej w tym przeszkodził. Udało mu się?

Na instagramowym profilu Sandry Kubickiej pojawiło się seksowne nagranie spod prysznica, które chyba nie poszło zgodnie z planem. Za wszystkim stoi... przyjaciel!

W maju tego roku Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym i choć związek z pozoru wydawał się idealny, a para była już zaręczona, do ślubu ostatecznie nie doszło. Sandra postanowiła wrócić co Polski w samotności. Od tego czasu byli partnerzy nie mają dobrych relacji, czego nie kryją przed szerszą publicznością. Powodem niespodziewanego rozstania był ponoć imprezowy styl życia narzeczonego. 

Mimo prywatnych zawirowań modelka nie załamuje się i nie zamierza ustawać w drodze. Teraz zaczyna nowe życie, o czym chętnie opowiada na Instagramie. Niedawno pisaliśmy o tym, że Sandra Kubicka zostanie korepetytorką. Będzie uczyć młode dziewczęta, jak być modelką. Przypomnijmy, że cena takiego pięciodniowego kursu to łącznie 3600 złotych. 

Seksowna Sandra Kubicka w stroju kąpielowym

Aktualnie Sandra Kubicka przebywa na wakacjach, a za cel podróży obrała Mykonos. Jak sama przyznała, ta grecka wyspa jest jej ulubionym miejscem na naszej planecie. Modelka chętnie relacjonuje przebieg wycieczki w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu pojawiło się najnowsze nagranie, na którym Sandra prezentuje swoje wdzięki w stroju kąpielowym pod prysznicem.

Kiedy próbujesz nagrać gorące wideo, ale twoi znajomi nie są normalni - napisała pod filmikiem.
Zobacz wideo Sandra Kubicka próbowała nagrać seksowne wideo, ale przyjaciel jej w tym przeszkodził. Udało mu się?

Miało być seksownie, ale przeszkodził przyjaciel. Według nas nie wpłynęło to znacznie na efekt, a Kubicka mimo wszystko wygląda naprawdę ponętnie. Podobnego zdania są obserwatorzy, którzy zasypali modelkę pozytywnymi komentarzami.

Omg....wyglądasz obłędnie - czytamy pod postem.

Trzeba przyznać, że nagranie robi wrażenie. Ciekawe, co na to były chłopak Sandry.

Więcej o: