Sąd odtajnił zeznania obciążające syna królowej Elżbiety. Virginia Roberts opowiedziała o fetyszach księcia Andrzeja

Zeznania Virginii Robert przed kilku lat zostały ujawnione, a fetysze i zachcianki księcia Andrzeja ujrzały światło dzienne. Nie zabrakło erotycznych masaży i lizania stóp.

W nowojorskim sądzie toczy się aktualnie sprawa przeciwko Ghislaine Maxwell - współpracownicy skazanego za pedofilię Jeffreya Epsteina. Ten odebrał sobie życie w zeszłym roku, a o Ghislaine słuch zaginął. Śledczym udało się jednak znaleźć ją i ostatecznie postawić przed sądem. Podjęto decyzję, że ze względu na interes publiczny konieczne jest odtajnienie znacznej części dokumentów, w tym zeznań Virginii Roberts z 2015 roku.

Zobacz wideo

Na jaw wyszły oskarżenia Virginii Roberts sprzed pięciu lat

Całe zajście zostało opisane przez Virginię w "The Billionaire's Playboy Club". Opowiedziała między innymi o tym, jak Ghislaine wysłała ją do posiadłości Epsteina, gdzie miała spotkać się z nikim innym, jak z księciem Andrzejem. Roberts wyznała w tekście, że była wykorzystywana nie tylko przez Maxwell i Epsteina, ale też przez syna królowej Elżbiety.

Padły oskarżenia dotyczące seksualnych fantazji księcia. Virginia przyznała, że czuła obrzydzenie zachowaniem mężczyzny i odliczała godziny do końca spotkania. 

Spełnianie seksualnych fantazji tych dziwnych mężczyzn nie było łatwe. Książę był jedną z takich osób. Moim zadaniem było go cały czas zabawiać, znaczyło to zarówno obdarzać go swoim ciałem w trakcie erotycznych masaży, jak i po prostu jeździć z nim konno - pisała pięć lat temu Virginia Roberts.

Jak sama przyznała, za pobyt u księcia Andrzeja dostawała od Epsteina około tysiąca dolarów. Nie zabrakło także informacji na temat fetyszy księcia.

Kochał moje stopy i nawet lizał przestrzenie między palcami moich stóp - wyznała. 

Jednocześnie Roberts odniosła się do relacji, jaka łączyła ją z księciem.

Nie było uczucia w tej intymności, którą dzieliliśmy. Byłam dla niego tylko kolejną dziewczyną, on dla mnie kolejną pracą - dodała.

Virginia Roberts obstaje przy tym, że w latach 1999-2001 trzykrotnie odbyła z księciem stosunek - w apartamencie Ghislaine Maxwell w Londynie, a także w posiadłości na nowojorskim Manhattanie oraz na prywatnej wyspie Epsteina na Karaibach. Sam syn królowej zaprzecza jednak wyżej przytoczonym zarzutom. 

Więcej o: